• photo_0
  • photo_1
  • photo_2
  • photo_3
  • photo_4

Миколаївська гімназія №2 та Миколаївська спеціалізована школа №59 з поглибленим вивченням іноземної мови вітають відвідувачів сайту і пропонують ознайомитися зі специфікою, напрямком і особливостями навчання в наших навчальних закладах.

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-х класів»


14 січня 2019 року відбувся психолого-педагогічний консиліум щодо адаптації учнів 5-х класів.
Психолог гімназії Обльотова Наталія Михайлівна ознайомила присутніх з характеристикою молодшого підліткового віку та з результатами дослідження перебігу адаптаційного процесу в 5 класах та закликала враховувати індивідуальні та психологічні особливості 10-11-річних школярів.
Класні керівники акцентували увагу на особливостях класних колективів. Соціальний педагог Городищенко Тетяно Леонідівна розповіла про ознаки успішної адаптації та про найоптимальніші варіанти реагування на прояви дезадаптації. Відгуки вчителів, які працюють з даною категорією дітей, дозволяють стверджувати, що 5-ті класи – це сформовані колективи зі своїми традиціями і особливостями. Учні володіють необхідною сумою знань, умінь і навичок для успішної адаптації в середній ланці школи. Більшість з них працездатні, активні на уроках та емоційно чуйні. Директор гімназії Федоренко Володимир Олександрович підсумував всі виступи та зазначив, що успішній адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій учителів, їхній професіоналізм і досвідченість.

Розлогіше за посиланням: http://gymnasiya2.org.ua/blogi/blog-praktichnogo-psikhologa/2225-psikhologo-pedagogichnij-konsilium-adaptatsiya-uchniv-5-kh-klasiv.html

Снігова королева


15 січня 2019 року в Миколаївському Академічному художньому драматичному театрі пройшла прем'єра вистави "Снігова королева", яка була зіграна акторами продюсерського

Олімпіада з лінгвістики


У грудні на базі НУК ім. адмірала Макарова пройшла ІІІ Миколаївська відкрита олімпіада з лінгвістики. Учні Миколаївської гімназії №2 взяли активну участь у цьому випробуванні і показали  високі результати.

та вітаємо

Сімакіну Лізу (7-А), Форманюк Лізу (7-В),
Канарську Єву (7-В), Рогову Ірину (7-Б),
Сенчину Софію (6-Г), Дзядевич Катерину (5-Б),
Гільмутдінову Ельміру (6-Б), Морванюк Катерину (7-Б),
Стрезєву Єлизавету (9-В), Іванову Поліну (9-В),
Пугач Євгенію (9-В), Луценко Тетяну (9-В)

які отримали сертифікат за участь у регіональному турі Міжнародної олімпіади з лінгвістики.

Бажаємо гімназистам подальших перемог та найвищих результатів!

...Да, гимназия трудна, порой даже очень, но...


Автор: Лебеденко Анастасія, випускниця гімназії 2017 року

Мне 18, я закончила гимназию не так давно и сразу же поступила в университет в Ванкувере, Канада (Simon Fraser University). Он считается одним из самых сложных по загрузке в стране и самых суровых по оцениванию - я жутко переживала по этому поводу: достаточно ли моего уровня языка? достаточно ли словарного запаса? а вдруг я не пойму профессоров? смогу ли я вообще составить конкуренцию носителям языка? К моему

Головне – себе не втрачати


Автор: Мільніченко Анна,
учениця 11-Б класу

Двадцять перше століття – вік науково-технічного прогресу, нових технологій і трендів. А також час, у який кожен другий організовує культ поклоніння собі, а кожен третій – культ самоненависті. Найдивніше в цьому всьому, що тих, у кого не вистачає поваги до себе, люди починають додатково цькувати і принижувати, замість того щоб допомогти їм повірити у власні сили. Звідси ми отримуємо осіб хворих на булімію, дистрофію, депресію та інші захворювання. До речі, це чомусь зараз модно поетизувати.

Привітання з Новим роком


Дякуємо гімназійній профспілці за креативне, захоплююче та щире привітання кожного члена колектива з Новим Роком!

Зустріч з Президентом


Зустріч Президента Петра Олексійовича Порошенка з обдарованими дітьми України. 18 грудня 2018 р.

Зарубіжна література. Олімпіада.


Обласний конкурс Яцика


ВИСТАВКА РІЗДВЯНИХ ЛИСТІВОК


http://gymnasiya2.org.ua/blogi/skornyakova-mariya/2201-vistavka-rizdvyanikh-listivok.html