• photo_0
  • photo_1
  • photo_2
  • photo_3
  • photo_4

Миколаївська гімназія №2 та Миколаївська спеціалізована школа №59 з поглибленим вивченням іноземної мови вітають відвідувачів сайту і пропонують ознайомитися зі специфікою, напрямком і особливостями навчання в наших навчальних закладах.

День добра в гімназії


Картинки по запросу всесвітній день добра

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти.
У 1998 році саме в цей день у Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту,
в якій брали участь представники Австралії, Канади, Японії, Таїланду, Сінгапуру, Великобританії, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни.
     У нашій гімназіі було проведено ярмарок, присвячений Дню доброти.
Кошти, зароблені на ярмарку, будуть направлені на благодійність до організації Червоного Хреста.

З днем народження!


Урок доброти


У листопаді до учнів 4-Г класу на урок доброти завітала волонтер Ольга Подоряко, яка розповіла про життя безхатніх тварин, про їх страждання та потреби.

 

Екскурсія на "Зелені хутори"


Екологічні бригади 18


23.10.2018 року команда Миколаївської гімназії №2 посіла 2 місце у районному етапі фестивалю екологічних олімпіад! Вітаємо учасників команди з перемогою!

День української мови й писемності


 Неповторними барвами  9 листопада 2018 року засяяв парад вишиванок у Миколаївській гімназії №2!

XVIII Всеукраїнський диктант національної єдності - 2018 у гімназії


9 листопада 2018 року учні та вчителі Миколаївської гімназії №2, з метою підвищення ролі української мови як державної та провідного фактору в консолідації українського суспільства, відзначили День української мови й писемності, ушанували пам'ять Преподобного Нестора Літописця. Представники учнівсько-педагогічного колективу взяли участь у  XVIII Всеукраїнському диктанті національної єдності і перевірили свої знання. 

Нічний Синевір, підкорення Гимби, таємниці замків та смаколики від Штефаньо: наші цікаві канікули на Закарпатті


Автор: Дар’я Іванченко
та мандрівники 7-В

Майже 3 тисячі кілометрів, десятки міст, аутентичні замки та музеї, а найголовніше, – наймальовничіші пейзажі Закарпаття. Так пройшли канікули нашого, 7-В класу. 

Для когось це була перша подорож у поїзді, хтось вперше поїхав без батьків, але всіх нас об’єднувала жага пригод та нових вражень.
Прибувши поїздом до Львова, ми продовжили подорож на автобусі. Закарпаття зустріло нас перевалами, гірськими дорогами та неймовірними краєвидами. Перший пункт нашої подорожі – водоспад Шипот, 14 метрів заввишки. Наш гід Павло, кандидат історичних наук, тож його розповіді були завжди сповнені історичними фактами, датами, а іноді і легендами, які передаються споконвіків. От і розповідь про водоспад - суцільна містика.
Шипіт – входить до 7 природних чудес України та є найкрасивішим водоспадом Закарпаття, у чому ми і переконалися. А от історія його назви, дійсно, сповнена загадок. Кажуть, що колись дівчина Марічка закохалася у бідного пастуха Іванка, а водоспад став їх таємним місцем зустрічі. Але їх почуття прокляла матір і постійно лаяла молодих. І от одного разу молоді люди потрапили у зливу і впали до водоспаду, тепер опівночі можна почути їх шипіт.

Открывайте двери настежь...


Автор: Кузьмина Регина, ученица 9А класса

Осень — пора холодная, сырая. Она заключает в себе идею человека одинокого, грустного. И создана была исключительно для того, чтобы посидеть в своей уютной квартире, отдавшись грустной музыке. БРЕД! Открывайте двери настежь, хватайте друзей/класс и бегите навстречу приключениям. Дайте своим апартаментам проветриться от вас, расширяйте кругозор, почему нет?

Владислав Ларкін - майстер ФЇДЕ !


З 17 по 22 жовтня у приміщенні міського шахового клубу м. Мукачево (Закарпатська обл.) проходив шаховий турнір "Mukachevo Masters-IM", якій зібрав учасників з 5 країн. У цьому турнірі вдало виступив учень 9-В класу, кандидат у майстри спорту Владислав Ларкін. Набравши 5.5 очок з 9, він посів підсумкове третє місце й виконав норматив майстра ФИДЕ з шахів!