Вчитися із задоволенням. Дякуємо нашим учням!


Роман і Сава Мірзоян створили власний проект. Він призначений для учнів українських шкіл і може бути корисним не тільки для наших гімназистів, а й учням інших шкіл.  Дякуємо батькам талановитих синів, а Роману – випускнику гімназії і Саві – учневі  9-Г класу – особлива шана і подяка за працю і внесок у наш  культурно-освітній  поступ.

Слово авторам проекту:

«Проект «PoemLibrary»  - це допомога школярам у вивченні віршів. Впишіть ім’я письменника або назву його вірша, знаходьте  текст та слухайте його -  скільки потрібно для вивчення. Надягайте навушники та готуйтеся до занять у дорозі. Наша команда перевірила все на собі.

Цю ідею ми перетворили в реальність. Я та мій старший брат Роман за три тижні тяжкої праці, тестувань та перевірок нарешті презентували проект на цих зимови канікулах.

Наш сайт має 3 головні сторінки: «Головна», «Контент», «Про нас». На першій  Ви знайдете прізвища найпопулярніших поетів України. Натисніть   на їхні портрети  -  і  вас перенаправлять  на сторінку з усіма віршами цього автора. Саме тут ви обираєте вірш і вмикаєте його аудіозапис.

На наступній сторінці - «Контент» вас вітають усі письменники та їхні вірші. Зараз у нас є більше 100 записаних поезій, тому школярі можуть забезпечити себе добрими оцінками.

Сторінка «Про нас» розповідає про історію створення ідеї проекту. Там ви маєте змогу залишити відгук та запропонувати будь- який вірш у своєму виконанні.

Роман займався головною частиною - веб-сайтом та сервером. Він застосовував лише найновіші технології у програмуванні, не шукав легших шляхів і мав сили пізно вночі прокинутися та виправити помилку, яку не міг виправити  протягом  дня. Весь веб-сайт написано на чистому HTML, CSS та JS. Сервер написано на Python з використанням фреймворку Flask.

На нашему сайті також є система акаунтів. Усі дані шифруються за сучасним протоколом sha-256, тому для викриття ваших даних потрібно декілька років безперервної праці комп’ютера.

Я, Савва Мірзоян, займався ботом у месенджері Telegram. Месенджер за останній рік набрав надзвичайної популярності  через свою легкicть. Так само я зробив і зі своїм ботом, який допомагає Вам знайти, оцінити і запропонувати вірш у своєму виконанні дуже просто та швидко. Інтуїтивно зрозуміле управління скорочує витрачений час і перетворює його на вивчення вірша. Натиснувши «Знайти вірш», Ви в змозі знайти ті самі вірші, що і на сайті. Навіть якщо Ви не знаєте назву та автора, це не проблема. Напишіть  слова - бот допоможе вам у  цьому. Наступна кнопка «Написати відгук» дає можливість звернутися до нас і запропонувати свої ідеї щодо проекту. «Запропонувати вірш» - легкий шлях надіслати вірш у своєму виконанні. Заповнивши форму та надіславши вірш, Ви допомагаєте нам у розвитку».

 

Відео уроку


До педради "Моделювання сучасного уроку літератури". Показовий урок з української літератури в 10-Б класі. Учитель Маєнко Л.І.

http://gymnasiya2.org.ua/novosti/29-gimnaziya-2/1603-do-pedradi-modelyuvannya-suchasnogo-uroku-literaturi-pokazovij-urok-z-ukrajinskoji-literaturi-v-10b-klasi-uchitel-maenko-l-i.html

Юні філологи 2017


Вітаємо переможців міської олімпіади з української мови й літератури. Бажаємо яскравих перемог на обласному та всеукраїнському рівнях!

ПІБ

Клас

Місце

Учитель

1

Грицай Вероніка Максимівна

7-Г

2

Гончаренко Г.О.

Чернікова Н.В.

2

Юлевич  Софія  Артемівна

7-А

2

Чернікова Н.В.

Купцова В.В.

3

Аверянова Лаура Вікторівна

8-Б

2

Купцова В.В.

Шкабура Т.Л.

4

Лаврушина Ія Русланівна

8-А

2

Купцова В.В.

ШкабураТ.Л.

5

Дяченко Ірина Вадимівна

8-Б

1

Купцова В.В.

Шкабура Т.Л

6

Іконому Марина Іоанніс

8-А

3

Шкабура Т.Л.

Купцова В.В.

7

Синицина Юлія Арменівна

9-Б

2

Бензар Г.І.

Маєнко Л.І

8

Жук Катерина Дмитрівна

9-Б

2

Бензар Г.І.

Маєнко Л.І

9

Парасіч Ангеліна Віталіївна

9-А

2

Маєнко Л.І

Шкабура Т.Л.

10

Приходько Олена Сергіївна

10-Б

1

Маєнко Л.І

11

Хроленко Анастасія Вячеславівна

10-А

2

Маєнко Л.І

12

Троцька Аліна Олександрівна

11-Б

2

Маєнко Л.І.

Бензар Г.І.

13

Дмитриченко Ірина Сергіївна

11-Б

2

Маєнко Л.І

14

Гучок Андрій Олеговч

11-Б

2

Маєнко Л.І

Вітаємо знавців права!


 Вітаємо наших гімназистів, які стали абсолютними переможцями міського етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Це Шаленний Андрій -11 клас, Масько Таїсія – 9 клас, Адубецький Антон – 9 клас. Команду готував заслужений учитель України Відайко Геннадій Вікторович. Нових перемог!

Гімназисти на конкурсі «Учитель року – 2017»!


11-12 грудня 2017 року  наші вчителі й гімназисти приймали поважних гостей – учасників  обласного конкурсу «Учитель року-2017» в номінації «Українська мова й література». Учні 11-А, 11-Б та 10-А класів брали участь у фрагментах уроку, присвяченому аналізу художнього твору. Гімназисти продемонстрували найвищий рівень філологічної підготовки, вразивши як членів журі, так і конкурсантів умінням аналізувати твори класичної і модерної української літератури,

Свято пісні


1 грудня учні 8-х класів насолоджувалися неповторним звучанням української пісні в актовій  залі гімназії. Виступи восьмикласників  зачарували присутніх. Дякуємо артистам-учасникам і вчителю Шкабурі  Т.Л. за підготовку чудового свята, проведеного в рамках Тижня української писемності.

Результати міської олімпіади із зарубіжної літератури


Переможці міської олімпіади із зарубіжної літератури

 (2017 рік)

Вериковський  Олександр      11-А клас   2 місце      учитель    Царлова І.В.

Андрєєва Єлизавета                 10-А клас   2 місце    учитель     Лобзіна С.В.

Парасіч  Ангеліна                     9-А клас     2 місце    учитель     Царлова І.В.

Результати Миколаївської гімназії №2 у ІІ (міському) етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


ПІБ

Клас

Місце

Учитель

1

Биченко Анастасія Олегівна

5-Г

2

Бензар Г.І.

2

Науменко Діана Агаронівна

6-Б

1

Купцова В.В.

         
         

3

Грицай Вероніка

Максимівна

7-Г

2

Чернікова Н.В.

4

Аверянова Лаура Вікторівна

8-Б

1

Купцова В.В.

5

Синицина Юлія Арменівна

9-Б

2

Бензар Г.І.

6

Приходько Олена Сергіївна

10-Б

1

Маєнко Л.І

7

Пивоварова Анастасія

Віталіївна

11-А

3

Царлова І.В.