Юные саблистки из Николаева вернулись из Болгарии с «золотом»


По материалам ИНТЕРНЕТ

Сборная Украины в составе Александры Корсак (ученица нашей гимназии), Александры Бондарь (ученица нашей гимназии), Дарьи Гонцов и Валерии Проченко стала победителем этапа кадетского цикла в Софии, Болгария. Об этом сообщили в Национальной федерации фехтования Украины.

В 1/8 финала украинские саблистки обыграли команду «Болгария-2» со счетом 45:30, после разгромили вторую сборную Сингапура, завершив встречу со счетом 45: 8, а в поединке за финал турнира одержали победу над основной командой Болгарии — 45:35. В

Відвідування басейну «Водолій»


Автор: Усанова Катя,
учениця 6 А класу

15 вересня ми,  учні 6-А класу Миколаївської гімназії №2, разом з нашим класним керівником Литвиновою Вікторією Анатоліївною відвідали миколаївський аквапарк "Водолій". Гарний настрій і яскраві незабутні враження отримали учні й батьки під час перебування у цьому парку спортивних атракціонів. В учнів нашого класу була унікальна можливість цікаво провести час: тут і плавати навчать, і прекрасно розважать в басейні водних

Екскурсія до садиби “Чайка”


Автор: Піюренко Назар,
учень 6 А класу

Мені найбільше запам’яталось  з нашої класної поїздки, як ми ловили рибу. Ми  їхали в Садибу “Чайка” аж  2 години, але це ні яким чином не вплинуло на наш відпочинок. Коли ми приїхали туди, ми гралися, бігали, розважалися, ловили рибу, каталися на катамаранах. Потім нас покликали на  екскурсію по комишах. Ми поїхали на  величезному човні  по річці і слухали екскурсовода. Протягом  екскурсії ми побачили: чаплю, бакланів і звичайно ж славнозвісні комиші. А коли приплили назад, ми пішли обідати. Ми їли справжній український смачний борщ.  Після обіду ми продовжили наші розваги. Ми до схочу полежали на соломі, насолоджуючись останніми теплими днями вересня. Потім наш час відпочинку в цьому мальовничому місці добіг кінця і ми вирушили додому! Так 6-А клас провів свій відпочинок  у Садибі  “Чайка”. Тут був і Назар, борщ їв, рибу ловив))). ДАЛІ БУДЕ….

“Купальська містерія зеленого свята”


У понеділок, 24 квітня, в бібліотеці імені Лягіна відбулася презентація книги відомої у Миколаєві письменниці Людмили Чижової. На презентації побували учні 9 класів нашої гімназії.
У Миколаєві за останні століття з’явилося багато талановитих письменників і поетів, імена яких стали відомі всій Україні. Кожен із них має неабиякий хист до письма. Напевно, всі згадають Миколу Аркаса, Дмитра Кременя, Дніпрову Чайку. Також не менш відома Людмила Чижова. Саме про неї буде йти мова.

Он. Она. Выстрел.


Автор: Кузьмина Регина, ученица 7А класса

Черт. Дыхание.

Стараюсь дышать, но не могу. Нам запрещают вдыхать воздух больше, чем раз в шесть секунд.

Цветок жизни, так и не раскрывшийся на этой планете, был придавлен подошвой этого диктатора. Он установил свой порядок, свой режим, свое понятие идиллии.

Треклятый Скотт Дженкинс. Он единственный имел право на имя.

Зустрічі з мистецтвом


21.02.17 у Палаці творчості відбулася творча зустріч з зірками поетичного та музичного Миколаєва. Учні Миколаївської гімназії №2 поспілкувалися з поетом В Качуріним, з народним артистом України, диригентом та композитором Олександром Сичовим, а також з керівником ансамблю "Бахтале", заслуженим працівником культури України Володимиром Юрковським. 

Проездом из Гамбурга!


Автор: Мария Пасхина, выпускница 2007 г.

Добрый день гимназисты и коллеги!
Я закончила гимназию 10 лет назад (сама не верю) и с первых дней после выпускного я только больше убеждалась, что школа это первый и самый важный шаг для дальнейшей карьеры и жизни (привет 15-летней мне). Конечно я себе представить не могла на тот момент, что буду свободно говорить (а что ещё интереснее, думать) на английском, буду создавать огромные проекты и продукты в крупнейшем финансовом стартапе Европы, моей лучшей подругой будет австралийка и я буду жить в красивейшем городе Германии - Гамбурге.

Незабутня цікава подорож до музею «МУЗЕЙ ИНТЕРЕСНОЙ НАУКИ»


Автор: Лаврушин Родион, учень 5А класу

Як же добре, що наші канікули розпочалися з поїздки до міста Одеса, а саме до музею «Музей интересной науки».
Спочатку, ми вважали, що музей - це звичайні експонати, до яких не можна доторкуватися, а екскурсовод – нічого цікавого не розповість. Тільки не в цьому випадку! Як виявилося, ми помилялися!

ВИПАДКОВІ ЗАМАЛЬОВКИ або КАЛЕЙДОСКОП ОБЛИЧ


Автор: Кузьміна Регіна,
учениця 7А класу

 

Для людини немає нічого цікавішого в світі, ніж люди.

В. Гумбольдт

Ідучи Соборною, головною вулицею міста, я завжди озираюся навкруги. Навіщо? А ось придивіться до людей, що йдуть повз, попереду, позаду вас. Чи бачите ви те, що бачу я?