Трикратський ліс та Актовський каньйон 7Б классу


Матеріал підготували: Будкова Єлизавета та Кленіна Єва учениці 7Б класу

Екскурсія почалася у Трикратському лісі, його ще називають лабіринтом, де ми прогулялися стежками лісу до трьохсот літнього сторожили Дуба Кохання. Є легенда, якщо його обійти 3 рази, можна зустріти справжнє кохання. У цьому лісі ще багато дубів-дідусів, яким 120-170 років. Ще у Трикратському лісі багато тварин. Можна зустріти

ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ ВИХІДНИЙ 9А класа


Автор: Кузьміна Регіна, учениця 9А класу

Після того як п'ять років тому ми поступили до гімназії, на нас чекали не тільки різні кабінети, нові уроки, концерт посвяти, а ще й великі пригоди разом із нашим класом. Ольвія, Матвіївський ліс, Умань, Одеса, Львів, Національний заповідник Асканія-Нова, Чернівці, Коблево, Мігія ніби ждали, коли до них завітають гімназисти з 9-А (кл. кер. Бурдикіна Ганна Валеріївна).
Проте, зараз хочу зупинитися на останньому. Що ж, якщо мене спитають, заради чого можна їхати

Зелені хутори 6б класу


Пресцентр 6Б класу повідомляє:

16 вересня 6Б клас у рамках місячника популярізації здоров'я та спорту відвідав "Зелені хутори". Ми відпочивали, спілкувалися, знайомилися з козацьким побутом, спробували себе у ремеслах склодувства, ліпкаря, коваля, бджоляра та  багато інших. Після активного відпочинку щирі українські господині нагодували нас смачним обідом. Подорож виявилася дуже приємною але, нажаль, короткою. 

Веселий та корисний щорічний спортивно-оздоровчий захід


Пресцентр гімназії повідомляє:

7.45 ранку. На шкільному подвір’ї шум, гам, веселощі…. Це ми, учні Миколаївської гімназії №2, так починаємо навчальний день у п’ятницю 14 вересня. Сьогодні ми беремо участь у спортивно-оздоровчому заході "День здоров'я" та навчаємося бути сильнішими, спритнішими, сміливішими, дружнішими, згуртованими тощо.

Водолій 2018


Автор Шарата Олександр, учень 8В класу

Ось закінчилися веселі та тривалі літні канікули, минув 1 дзвоник, та не встигли ми провчитися й тижня як (9 вересня) відвідали басейн Водолій. За традицією всі учні 5-9 класів здавали нормативи з плавання, а потім пустували на «горках», у «джакузі»,  та у «лягушатнику» собі на втіху. З емоцій «новачків» (учнів 5-х класів), я зрозумів що їм все сподобалось. Я, як восьмикласник, теж  був дуже задоволений, особливо тим що здавав новий норматив (Подолання дистанції басейну 50 м) і він мені підкорився!

«За честь гимназии 2018!»


Автор: ученица 5-Б класса Гильмутдинова Эльмира

В пятницу мы прикоснулись к еще одной достойной традиции нашей гимназии, которая подводит итоги уходящего учебного года. И вот я держу в руках значок «За честь гимназии»! Кто-то, как и я, получил его впервые, для кого-то, как для наших выпускников, это последняя возможность получить этот знак за их заслуги перед гимназией. А вот многие получили его не в первый, и надеюсь, не в последний раз))).

Шоу талановитих дітей 5В «Найкрутіші всі»


16 травня відбувся дуже цікавий захід для учнів і батьків 5В класу (класний керівник Чернікова Наталя Василівна), який проходив в актової залі гімназії. Діти показували своїм батькам різні номери. Були представлені поети та сценаристи, співаки та танцюристи, каратисти та тенісисти, а також шахісти, музиканти, спортсмени, дресирувальники та актори. Всі з гідністю показали свої таланти. Батьки також приймали учать у різних конкурсах. І виявились дуже талановитими, адже не кожний витримає майстер клас з балету та музикальний батл (окремий респект нашим татусям). Всім було дуже весело та цікаво.
За цей навчальний рік наші батьки побачили, що ми виросли – слали дорослішими, дружнішими, сміливішими, навчилися допомагати та підтримувати один одного. Недарма девіз нашого класу «Один за всіх і всі за одного!»

Цікавий та дуже актуальний захід


Прес-центр гімназії повідомляє:

03.05.18 учні Миколаївської гімназії №2 завітали у гості до Миколаївської поліції охорони правопорядку. Правоохоронці розповіли учням 11- х класів про діяльність поліції охорони, а також про правила поведінки в екстрених ситуаціях.

З неприхованою зацікавленістю школярі слухали старшого

Я піду в далекі гори…


Автор Лесюк Андрій, учень 10-Б класу

Здійснити нову подорож до Львова на травневі свята нас, учнів 10-Б класу, надихнула осіння подорож до цього чудового, гостинного європейського міста. Було тільки одне побоювання, чи не зустріне нас знову Західна Україна рясними дощами? Але нам пощастило і з погодою і з враженнями, які залишились у нас після екскурсій. Цього разу ми пішли далі, у далекі гори, побачили водоспад Шипіт, піднімались в гори на підйомнику, милувались несказанною красою лісового озера Синевир, овіяного

“Калейдоскоп вражень” або “ Чого подивитись на Південноукраїнській АЕС”


Автор: Мільниченко Анна, учениця 10-А класу

17 квітня мені, а також іншим бажаючим учням старших класів, випала нагода приєднатись до екскурсії на Южноукраїнську атомну електростанцію, організовану вчителем фізики Самойленко Ольгою Михайлівною, а також вчителем хімії Рибіною Світланою Федорівною.
Чесно кажучи, у самому початку я і думати не могла про те, наскільки захоплюючою та цікавою може стати ця поїздка. Лише після її завершення можу сказати, що в пам’яті закарбувалось все починаючи першим враження від міста, і закінчуючи оглядом АЕС, так би мовити, “з різних ракурсів”.