Он. Она. Выстрел.


Автор: Кузьмина Регина, ученица 7А класса

Черт. Дыхание.

Стараюсь дышать, но не могу. Нам запрещают вдыхать воздух больше, чем раз в шесть секунд.

Цветок жизни, так и не раскрывшийся на этой планете, был придавлен подошвой этого диктатора. Он установил свой порядок, свой режим, свое понятие идиллии.

Треклятый Скотт Дженкинс. Он единственный имел право на имя.

ВИПАДКОВІ ЗАМАЛЬОВКИ або КАЛЕЙДОСКОП ОБЛИЧ


Автор: Кузьміна Регіна,
учениця 7А класу

 

Для людини немає нічого цікавішого в світі, ніж люди.

В. Гумбольдт

Ідучи Соборною, головною вулицею міста, я завжди озираюся навкруги. Навіщо? А ось придивіться до людей, що йдуть повз, попереду, позаду вас. Чи бачите ви те, що бачу я?

Конституція України - найголовніший закон країни


Автор: Барданова Анастасія,
учениця 8В класу


Конституція України - найголовніший закон країни. Її не перестають вдосконалювати і виправляти, але навіщо вона взагалі? 
По-перше без впорядкованих законів не було б і держави, адже Конституція є фундаментом держави. По-друге до країни завітала б анархія, яка погано впливає на державне утворення і

НЕЗАБУТНІ ЕКСКУРСІЇ


Автор Невська Віола,
учениця 5Б класу

Наше життя цінується не числом днів, що прожили, а тими днями, що були цікавими – і тому запам'яталися назавжди.
Протягом шести місяців учні 5-Б класу мали чудову нагоду побувати на цікавих екскурсіях.
Перша екскурсія розпочалася з кінологічного центру. Працівники центру розповіли нам про завдання, які покладенні на чотирилапих вихованців. Повідали про те, яку активну допомогу у патрулюванні вулиць та розкриті злочинів надають собаки. Показали на прикладі затримання злочинця та пошук вибухонебезпечних предметів. Ми були в захваті від почутого та побаченого.
Нову, сучасну и супер эфективну форму згуртування колективу випробовали учні нашого класу у лісі. Тімбілдінг – таку назву має цей комплекс заходів, який направлений на згуртованість команды шляхом спільного активного відпочинку, ігор та тренінгів.

Євробачення для України, як один із шляхів євроінтеграції.


Автор: Дичаківський Валерій,
учень 11-А класу

Безумовно, Україна досить певними кроками прямує до Європи та вже багато років поспіль є невід’ємною частиною процесу євроінтеграції. Цей процес є водночас і важливим для нашої країни, оскільки це шанс жити згідно найкращих стандартів життя чи хоча б наблизитись до них, а з іншого боку, інтеграція – це складний шлях у всіх аспектах не тільки для України, а й для всіх країн, які вирішили жити краще, адже інтеграція передбачає реформи у всіх галузях життя. Зараз, на прикладі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» спробуємо зрозуміти, чи участь у цьому конкурсі збільшить наші шанси прискорити цей процес.

Євробаченню в травні цього року виповниться вже 62 роки. Я та всі

Участь класів у проекті «Занурення в іспаномовні країни» - 10Б


Автор: Степанова Ирина, ученица 10Б класса

Кафе "Чили-Вили" было очень организованным и эффектным. Сразу бросалось в глаза сколько труда было в него вложено. Программа, еда, украшение класса - высший уровень. Каждый стол был декорирован инсталляцией в виде горшочка с чилийским перцем и флагом Чили. Все официанты одеты с иголочки: белые рубашки,

Участь класів у проекті «Занурення в іспаномовні країни» - 9-В


28 лютого учні 9-В класу гостинно приймали відвідувачів атмосферного кафе «Arbequina” в кабінеті № 11.

В підготовці та проведенні заходу приймали участь майже всі учні класу. Особливо хотілося б відмітити Андреєву Елизавету,

Участь класів у проекті «Занурення в іспаномовні країни» - 9Б


Автор: Лесюк Андрій учень 9-Б класу

Гарно і весело пройшов  день Чілі в 9-Б класі. Привітно, з посмішкою зустрічали своїх гостей учасники творчої групи, які заздалегідь готувались до прийому дуже серйозно і відповідально. Спочатку гості здійснили віртуальну мандрівку країною, ознайомилися з її історією, обрядами, флорою і фауною. Потім поласували смачними національними стравами і коктейлями, які їм гостинно запропонували одягнені в національний одяг офіціанти. Фантастична ведуча Саша Чайковська не давала нікому нудьгувати. Під запальну музику були проведені цікаві конкурси і танцювальний майстер-клас. Все було просто супер, весело, цікаво і в той же самий час була дуже тепла й домашня атмосфера, бо це свято об’єднало учнів різних класів, але всі відчували себе однією родиною. І гості, і господарі залишились дуже задоволеними.

Участь класів у проекті «Занурення в іспаномовні країни» - 7A


Наше кафе создавало  атмосферу Кубы. Там было тихо, спокойно, на фоне играла приятная музыка. Сразу можно было почувствовать себя расслабленным. Столы были украшены лентами и салфетками, сложенными в виде флага Кубы, страны, которую представляло кафе. Было предложено разнообразие блюд: смузи, фрукты на шпажках, бананы в шоколаде, различные соки. Думаю, каждому, кто посетил это кафе, было приятно там побывать и попробовать вкусную еду.