“Купальська містерія зеленого свята”


У понеділок, 24 квітня, в бібліотеці імені Лягіна відбулася презентація книги відомої у Миколаєві письменниці Людмили Чижової. На презентації побували учні 9 класів нашої гімназії.
У Миколаєві за останні століття з’явилося багато талановитих письменників і поетів, імена яких стали відомі всій Україні. Кожен із них має неабиякий хист до письма. Напевно, всі згадають Миколу Аркаса, Дмитра Кременя, Дніпрову Чайку. Також не менш відома Людмила Чижова. Саме про неї буде йти мова.

Он. Она. Выстрел.


Автор: Кузьмина Регина, ученица 7А класса

Черт. Дыхание.

Стараюсь дышать, но не могу. Нам запрещают вдыхать воздух больше, чем раз в шесть секунд.

Цветок жизни, так и не раскрывшийся на этой планете, был придавлен подошвой этого диктатора. Он установил свой порядок, свой режим, свое понятие идиллии.

Треклятый Скотт Дженкинс. Он единственный имел право на имя.

Зустрічі з мистецтвом


21.02.17 у Палаці творчості відбулася творча зустріч з зірками поетичного та музичного Миколаєва. Учні Миколаївської гімназії №2 поспілкувалися з поетом В Качуріним, з народним артистом України, диригентом та композитором Олександром Сичовим, а також з керівником ансамблю "Бахтале", заслуженим працівником культури України Володимиром Юрковським. 

Проездом из Гамбурга!


Автор: Мария Пасхина, выпускница 2007 г.

Добрый день гимназисты и коллеги!
Я закончила гимназию 10 лет назад (сама не верю) и с первых дней после выпускного я только больше убеждалась, что школа это первый и самый важный шаг для дальнейшей карьеры и жизни (привет 15-летней мне). Конечно я себе представить не могла на тот момент, что буду свободно говорить (а что ещё интереснее, думать) на английском, буду создавать огромные проекты и продукты в крупнейшем финансовом стартапе Европы, моей лучшей подругой будет австралийка и я буду жить в красивейшем городе Германии - Гамбурге.

Незабутня цікава подорож до музею «МУЗЕЙ ИНТЕРЕСНОЙ НАУКИ»


Автор: Лаврушин Родион, учень 5А класу

Як же добре, що наші канікули розпочалися з поїздки до міста Одеса, а саме до музею «Музей интересной науки».
Спочатку, ми вважали, що музей - це звичайні експонати, до яких не можна доторкуватися, а екскурсовод – нічого цікавого не розповість. Тільки не в цьому випадку! Як виявилося, ми помилялися!

ВИПАДКОВІ ЗАМАЛЬОВКИ або КАЛЕЙДОСКОП ОБЛИЧ


Автор: Кузьміна Регіна,
учениця 7А класу

 

Для людини немає нічого цікавішого в світі, ніж люди.

В. Гумбольдт

Ідучи Соборною, головною вулицею міста, я завжди озираюся навкруги. Навіщо? А ось придивіться до людей, що йдуть повз, попереду, позаду вас. Чи бачите ви те, що бачу я?

Конституція України - найголовніший закон країни


Автор: Барданова Анастасія,
учениця 8В класу


Конституція України - найголовніший закон країни. Її не перестають вдосконалювати і виправляти, але навіщо вона взагалі? 
По-перше без впорядкованих законів не було б і держави, адже Конституція є фундаментом держави. По-друге до країни завітала б анархія, яка погано впливає на державне утворення і

НЕЗАБУТНІ ЕКСКУРСІЇ


Автор Невська Віола,
учениця 5Б класу

Наше життя цінується не числом днів, що прожили, а тими днями, що були цікавими – і тому запам'яталися назавжди.
Протягом шести місяців учні 5-Б класу мали чудову нагоду побувати на цікавих екскурсіях.
Перша екскурсія розпочалася з кінологічного центру. Працівники центру розповіли нам про завдання, які покладенні на чотирилапих вихованців. Повідали про те, яку активну допомогу у патрулюванні вулиць та розкриті злочинів надають собаки. Показали на прикладі затримання злочинця та пошук вибухонебезпечних предметів. Ми були в захваті від почутого та побаченого.
Нову, сучасну и супер эфективну форму згуртування колективу випробовали учні нашого класу у лісі. Тімбілдінг – таку назву має цей комплекс заходів, який направлений на згуртованість команды шляхом спільного активного відпочинку, ігор та тренінгів.

Євробачення для України, як один із шляхів євроінтеграції.


Автор: Дичаківський Валерій,
учень 11-А класу

Безумовно, Україна досить певними кроками прямує до Європи та вже багато років поспіль є невід’ємною частиною процесу євроінтеграції. Цей процес є водночас і важливим для нашої країни, оскільки це шанс жити згідно найкращих стандартів життя чи хоча б наблизитись до них, а з іншого боку, інтеграція – це складний шлях у всіх аспектах не тільки для України, а й для всіх країн, які вирішили жити краще, адже інтеграція передбачає реформи у всіх галузях життя. Зараз, на прикладі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» спробуємо зрозуміти, чи участь у цьому конкурсі збільшить наші шанси прискорити цей процес.

Євробаченню в травні цього року виповниться вже 62 роки. Я та всі