Пригоди 5-В. Наше життя в гімназії!


Прес-центр 5В повідомляє:

Спочатку ми думали, що життя в гімназії - це тільки навчання, навчання і навчання. Але перші місяці нам здалися дуже цікавими і різноманітними, тому що було багато приємних заходів.
1 Вересня 5В клас (класний керівник Чернікова Наталя Василівна) пішли до Краєзнавчого музею, де нам дуже сподобалося. Дізналися цікавинки про наш край.

Осінні заходи 5Б класу


Прес-центр 5Б класу повідомляє:

1-ого вересня 5-Б клас відвідав екскурсію у Краєзнавчому музеї. Там клас дізнався про старовинні  винаходи та історію Європи. Екскурсія була дуже цікава,  діти запам’ятали майже все що говорили екскурсоводи.

Допоможемо дітям разом!!!


Прес-центр 6Б класу повідомляє:

На осінніх канікулах наш клас вирішив відвідати дитячий будинок «Червоне сонечко». На даний момент у цьому дитячому будинку проживає 96 дітей від народження до 4х років. Спочатку нам показали дитячий будинок, потім ми познайомилися з дітками. Вони дуже радіють, коли до них приходять гості. Дітки показували, як вміють танцювати, а потім ми разом із ними пішли у танок. Ми із радістю подарували їм подарунки, для нового творчого гуртка та смачні мандарини.

 Це була дуже зворушлива зустріч. Ці діти потребують тепла та уваги, бо нажаль в них нема рідних, які їм допоможуть. Ми сподіваємося, що найближчим часом знову відвідаємо цей дитячий будинок. Нажаль, ми не можемо змінити цей жахливий досвід в їхньому житті, але ми можемо допомогти їм відчути себе потрібними членами суспільства, віддати їм свою увагу і теплоту та подарувати незабутні теплі емоції!

Допоможемо дітям разом!!!

До Дня української писемності


Прес-центр гімназії повідомляє

9  листопада  до  Дня  української  писемності  та  мови  учні  всіх  класів  гімназії  створювали  живі  ілюстрації  до  творів  українських  письменників. Це  було  розмаїття  сюжетів  від казок  до  літератури  ХХ  століття. Вікова  історія  української  літератури на  деякий  час застигла  у  живих  картинах.

Турнір з географії


Обласний конкурс сучасної патріотичної поезії


14 вересня, у День захисника України, свято Покрови, в Миколаєві пройшов VII обласний конкурс сучасної патріотичної поезії імені Валерія Бойченка. У конкурсі взяли участь 173 учасники у двох вікових групах. Вітаємо наших гімназистів, які стали переможцями престижного конкурсу: 

Ольшт Марія (5 клас) - диплом І ступеня;
Пальона Валерія (10 клас) - диплом ІІ ступеня;
Косьмін Михайло (7 клас) - диплом ІІ ступеня.

 Дякуемо вчителям Маєнко Любові Іванівні та Черніковій Наталі Василівні за підготовку конкурсантів. Нагородження перможців відбудеться 20 жовтня. Пишаємося Вами! 

До Дня Козацтва


В рамках тижня українського козацтва 11 жовтня всі класи Миколаївської гімнаїзії № 2 створили разом спільну газету, присвячену Дню захисника України.

Спортивні досягнення 2017


з 26.09 по 4.10 пройшла першість центрального району з футболу. Наша команда посіла 4-е місце

День посмішки


 Всесвітній день посмішки у гімназії.

У стінах нашої гімназії 6–го жовтня відбулося найпозитивніше осіннє свято День ПОСМІШОК (Смайлика)
Усмішка – це як свято! А свято усмішки можна і треба відзначати, причому будь-коли. Це приємно і дуже корисно!
Гасло цього дня: «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися».

Міська акція


Прес-центр гімназії повідомляє:

Учні гімназії взяли участь у міській акції "Запали надію в серці". Мета акції: виховання співчуття, доброти та милосердя. Діти  вишивали на рушниках "Візерунки миру та єднання" для піддняття настрою та бойового    духу воїнам АТО.