Проект «День Японії»


Прес-центр кафедри іноземних мов повідомляє:

20 березня в гімназії було реалізовано проект «День Японії». Японська народна музика, чудові краєвиди, стилізовані прикраси дверей класних кімнат, сад каменів 6В класу, символи Японії в одязі учнів створювали колоритну атмосферу. Протягом оперативки учні мали можливість відвідати різноманітні майстеркласи: японського орігамі, японської каліграфії, фотостудію японського кімоно, показові виступи майстрів ай-кідо з залученням учнів гімназії,  інтерактивне японське кафе з чайною церемонією, вікториною «Чи знаєш ти Японію» та інтерв’ю Марченко Д. (10А) про враження від подорожі до Японії. В Актовій залі відбувся косплей героїв аніме (дивовижне перевтілення учнів 5-9 класів), які вражали  креативом образів та презентацій своїх персонажів. Велика подяка учням, класним керівникам, Головіній Н.В., Руденко О.В., Шмиковій О.В., нашим гостям - майстрам ай-кідо, директору Японського центру Миколаєва Зіновьєвій Галині Юрьєвніі та безумовно, творчій групі учнів 5,6, 8,9,10 класів, які спланували, організували і самостійно провели усі заходи, створивши унікальне свято. З повагою і любовью, ЗДНВР Алла Володимирівна Павліченко. 

Частинка Дня Японії в гімназії


20 березня у гімназії відбувся День Японії - проект творчої групи учнів 5,6,8,9,10 класів під керівництвом ЗДНВР А.В. Павліченко. Пропонуємомо вашій увазі частину цього заходу (Ай-Кидо). Більш розлогішу інформацію очікуємо. Відео дивіться нижче:

Fairy-tales!


Прес-центр кафедри іноземних мов повідомляє:

17 березня відбувся щорічний фестиваль англійських казок серед учнів 6-х класів. Усі вистави («Свинопас», «Попелюшка», «Принцеса мишка», «Бременські музиканти», «Кіт у чоботях», «Аліса у країні див», «Карлсон», «Пітер Пенн», «Вождь червоношкірих», «Чарівник країни Оз») були талановиті, музикальні, масштабні, з почуттям гумору, надзвичайними звуковими ефектами, декораціями, яскравими костюмами. Учні вражали майстерною грою, чудовою англійською вимовою, перевтіленням та створенням дійсної подорожі в країну феєричних пригод. Велика подяка учням, батькам, чудовим ведучим 8Б класу та вчителям англійської мови Білик Д.В., Димовій О.М., Литвиновій В.А. та Цогоєвій О.В. за дивовижне двохгодинне свято англійської мови і креативу. Відео з фотоматеріалами дивіться нижче:

Вітання переможцю!


І место на городском конкурсе чтецов !!!


Гордость 2-й гимназии


  За матеріалами Інтернет видань:

Самой юной из «Наших надежд» 2017 года стала ученица 8-А класса Николаевской гимназии №2 Алиса Головченко. Но юность, как говорится – не порок, а большое преимущество. Ведь впереди у нее еще достаточно времени для того, чтобы завоевать огромное количество побед во множестве мыслимых и немыслимых конкурсов, соревнований и состязаний. Причем с этой задачей она и сейчас с успехом справляется.
Педагогический коллектив 2-й гимназии высоко оценивает успехи Алисы на ниве постижения школьных премудростей. Хорошие отметки говорят сами за себя – а ведь она успевает не только учиться, но и активно участвовать в школьном самоуправлении. Кроме того, Алиса неоднократно становилась победителем в номинации «За честь гимназии». Благодаря своему добросовестному труду, старательности и прилежанию в 2017 году она стала лауреатом золотого значка «Гордость гимназии» – а это, несомненно, высокая награда.

Розлогіше за посиланням: http://www.vn.mk.ua/stories.php?id=34068 

Зі святом, шановні жінки!


Інновації в гімназії. Онлайн-щоденник.


Автор: вчитель інформатики Саченко Світлана Геннадіївна

 Інноваційні технології завжди були пріоритетним напрямком діяльності Миколаївської гімназії 2. Саме тому, з метою підтримки постійного взаємозв’язку з адміністрацією, вчителями, батьками та учнями в гімназії був створений в 2010 році онлайн-щоденник.
     Вільного доступу і гостьового режиму він не має, тому необхідно обов’язково звернутися до адміністратора – Горбенко Ольги Михайлівни, яка виконає реєстрацію і надасть логін та пароль.

Подорож до Англії 2018


Прес-центр гімназії повідомляє:

З 13 по 20 лютого учні нашої гімназії з вчителем англійської мови Макейонок О.В. відвідали Великобританію у рамках освітньої програми від британського навчального комплексу “East-West Bridge Centre,” де мали нагоду зануритись у справжні британські традиції та підвищити рівень англійської мови.
Діти проживали у передмісті Лондона, де була створена атмосфера домашнього затишку та родинного тепла. В котеджі була їдальня, зала для відпочинку, навчальний клас, невеличкий спортзал з тренажерами, а також кімната для ігор.

Обласні олімпіади 2018