Чи може телефонний дзвінок змінити життя?


Автор Приходько Олена, учениця 10Б класу

Чи може телефонний дзвінок змінити життя? Декілька місяців тому я б сказала, що це цілковита маячня, однак зараз з упевненістю стверджую, що може! Нещодавно мені подзвонили й сказали фразу, яка кардинально перевернула мої плани... "Вітаю, ви стали фіналістом FLEX!". Сльози щастя, шалена буря емоцій, адже разом зі мною виграли мої однокласниці: Єва Кулініч та Катерина Ткаленко. Чесно кажучи, досі не можу повірити до кінця, але справді їдемо до Америки! Тож як усе почалось? Ще в 5 класі пам'ятаю, як Маргарита

Голобродська розповідала нам про свій досвід в Америці. А ми сидіди малі в актовій залі, ставили дурні питання й із захватом слухали про життя в іншій країні. Саме тоді пообіцяла собі, що також стану фіналісткою) і з цією мрією жила 5 років... А потім 10 клас і я почала втілювати мрію в реальність: тест з англійської, декілька есе, величезна анкета, інтерв'ю, довге очікування омріяного дзвінка - усе це чекало на шляху до перемоги. І врешті-решт я досягла своєї мети! Тож і ви вірте в себе, не складайте руки, адже dreams come true!