Урок доброти


У листопаді до учнів 4-Г класу на урок доброти завітала волонтер Ольга Подоряко, яка розповіла про життя безхатніх тварин, про їх страждання та потреби.

 

Нові парти для навчання першокласників за програмою НУШ


В жовтні місяці 2018 року спеціалізована школа  1 ступеня  №59 отримала нові парти для навчання першокласників за програмою Нової української школи.

      Однією з основних концептуальних засад реформування в рамках Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке буде стимулювати вивільнення креативного потенціалу як учнів, так і педагогів.

      Одна з новацій – відтепер жодних рядів із парт, вони переставлятимуться впродовж року. Перевага таких парт по-лягає в тому, що під час заняття їх можна розташовувати різними способами: діти можуть сидіти групами  по чотири людини лицем до лиця, кругом або з двох сторін класу, що значно економить простір і дає можливість розсадити більшу кількість дітей в одному класі.

Фестиваль Міжнародної пісні


24  жовтня  2018 року в школі  № 59 відбувся   фестиваль Міжнародної пісні.

Пізнаємо Всесвіт


Чи бачили ви Місяць і зорі у справжній телескоп? Це неймовірне видовище, захоплююче і вражаюче!

Зелені хутори Таврії


       Вітання літніх іменинників – традиція нашого класу. Але ми, учні 4-А класу, обожнюємо поєднувати приємне і корисне. Саме тому  в цьому році 4-А клас здійснив захоплюючу подорож  до Зелених Хуторів Таврії.

   

Екскурсія до Ощадбанку


19.10.2018  учні  4-Г класу  школи 59   відвідали Ощадбанк.

 

З любов'ю в серці до України


В Миколаївській спеціалізованій школі  59  активно ведеться робота з національно – патріотичного виховання. Так з 08.10 по 12.10.18 проходив тиждень української культури. Вчителями школи були проведені години спілкування за темою «Українські традиції моєї родини».

Учні 1-2 класів з великим задоволенням малювали малюнки на тему: «Моя Україна», «Без верби й калини, нема України».

 

"Героїв країна - моя Україна!"


12 .10.18  учні  3-В класу  школи 59   відвідали 79-ту  окрему  десантно-штурмову  бригаду (79ОДШБр).

Під час екскурсії учням школи було продемонстровано умови, в яких мешкають солдати, зразки армійської зброї та бронетехніки. За час перебування у військовій частині діти  мали змогу ознайомитись із зразками бойової зброї, вивчити зовнішню та внутрішню будову представленої бронетехніки.

 

 

В гостях у військових 229 штурмової аеромобільної бригади.


    20 вересня  учні 2-Б класу школи №59 разом з батьками  побували в гостях у військових 229 штурмової аеромобільної бригади.

    Діти ознайомилися з історією і досягненнями льотчиків аеромобільної бригади, побували у музеї Бойової Слави, спостерігали за навчальними польотами, які здійснювали військові аеромобільної бригади, а також особисто командир військової  частини Дяків О.Ю. (тато учениці 2-Б класу Дяків Таїсії).

   Побачене викликало у дітей масу позитивних емоцій. Деякі з них виявили бажання в майбутньому стати льотчиком. Але епогею емоцій було досягнуто, коли учні опинилися у кабіні бойового літака, і на згадку про таку чудову поїздку зробили фото на пам'ять.

    З щасливими посмішками, з незабутніми емоціями поверталися додому, сподіваючись ще не раз побувати на аеродромі.

Ярмарка корисної їжі у школі №59