Конкурс віршів до Дня захисника України


До Дня захисника України у школі №59 було проведено конкурс віршів «День захисника України. Сила нескорених у віках: дитячий погляд». У конкурсі взяли участь сім школярів: Ткачов Антон (2-Г), Ніколаєва Катерина (3-А), Григоренко Кирил (3-А), Стасюк Діана (3-А), Смирнова Любов (3-Б), Черненко Вероніка (3-В), Богдан Гліб (4-Б). 

 

Кожен з учасників гідно виступив і отримав оцінку згідно критеріїв відбору. Перше місце розділили між собою Ткачов Антон, Богдан Гліб та Черненко Вероніка. Друге місце зайняла Смирнова Любов. На третьому місті опинилася Ніколаєва Катерина. Усі діти, які взяли участь у конкурсі були нагороджені на святковому концерті перед усією школою. 

Черненко Вероніка, яка посіла 1 місце у шкільному конкурсі, написала індивідуальну роботу. Із своїм віршем «В моїй країні буде мир» учениця взяла участь у міському конкурсі віршів до Дня захисника України і перемогла у категорії дітей від 6 до 10 років.

Нагородження відбулося у п’ятницю, 14 жовтня на Соборній площі. Дітей привітали зі святом та зазначили, що вірші переможців будуть передані в зону АТО. В знак перемоги Вероніку нагородили грамотою та планшетом.