Підтримуємо бійців АТО


Одним із напрямів національно - патріотичного виховання дітей є формування поваги до військовослужбовців, культивування ставлення до солдата як до захисника Вітчизни, героя. Учні шоли відвідують військові частини запрошують до школи військовослужбовців і з інтересом слухають розповіді про нелегку службу.

Напередодні Дня Захисника України до школи завітали волонтери та бійці АТО. Зустріч була цікавою і тплою. Учні передали гостям листи, малюнки, обереги, а також необхідні бійцям АТО інструменти та прилади. 

 

І ось нещодавно до школи завітав волонтер (позивний "Lambada"), який перебував у зоні АТО і передав учнівському, педагогічному і батьківському колективам вдячність від бійців 72 і 79 бригади за матеріальну допомогу, моральну підтримку і підняття бойового духу. А ще вручив учням прапор із підписами захисників України. Учні школи прийняли подарунок з особливим трепетом, адже Державний прапор є символом єдності нашої країни, а вдячні слова бійців посилюють віру у мирне майбутнє нашої країни.