Звіт директорів 17-18 р.


Щорічний звіт директорів Миколївської гімназії №2 Федоренка В.О. та СЗОШ №59 Скопіч А.В. про виконання роботи у 2017-2018 н.р. відбудеться у Палаці творчості учнів за адресою вул. Адміральська, 31,  З1 серпня 2018 року о 12.00.

 

 

На виконання вимог ст. 30 Закону України "Про освіту"


ЗАКОН УКРАЇНИ
Про освіту
(Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017 )

Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію. Доступ до такої інформації осіб з порушенням зору може забезпечуватися в різних формах та з урахуванням можливостей закладу освіти.
2. Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов’язані забезпечувати на своїх веб-сайтах (у разі їх відсутності - на веб-сайтах своїх засновників) відкритий доступ до такої інформації та документів:

Наказ про нагородження


Упровадження освітньої реформи


Автор: ЗДНВР Нікуліна Т.І.

29 січня  педагоги гімназії  зустрілися за круглим столом, щоб взяти участь у педагогічній раді «Ефективні моделі організації сучасного уроку як форма практичної реалізації Концепції Нової української школи».  Цій зустрічі передували педагогічні читання з участю канд. пед. наук, доцента, завідувача кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО Тихонової Т.В., обговорення методичних питань на засіданнях кафедр, проведення уроків на запрошення  учителями Маєнко Л.І, Купцовою В.В., Литвиновою В.А. Підготовкою до педради і організацією роботи круглого столу керувала заступник директора гімназії Нікуліна Т.І., яка розкрила питання «Освіта для світу, що змінюється».

Кращим педагогам гімназії Лобзіній С.В., Марчук Н.Г., Царловій І.В., Відайку Г.В., Маєнко Л.І., Купцовій В.В., Уткіній Н.Ю. вдалося зацікавити учасників обговоренням проблем, що стосуються нового змісту освіти, заснованого на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації особистості  в умовах сьогодення.  

Подяки