18-ий Міжнародний конкурс шкільних медіа – феєрверк емоцій, сподівань і творчості


Автор: Кузьміна Регіна, учениця 5А класу, ПЕРЕМОЖНИЦЯ  ХVІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінації "Кращій автор статті".

   Що потрібно людини для щастя? Для щастя - ще дуже складно, але з тим, що нові враження

піднімають настрій, сперечатися дуже складно. День 24 квітня був досить теплим та сонячним. Такою ж теплою була атмосфера на 18-ому Міжнародному конкурсі шкільних медіа. Так, у цьому році проходив 18-ий за рахунком конкурс, але для мене (і не тільки) він був першим. Я новачок на подібному заході. Друзі та керівник нашого гуртка Горбенко Ольга Михайлівна розповідали, що така подія  не може бути не цікавою. Чесно кажучи, після незабутніх і пізнавальних семінарів та майстер-класів було важко уявити, що найбільш вражаюче ще попереду. Найяскравішим і урочистим заходом стала, звичайно, церемонія нагородження, куди нас - юнкорів, доставили на лімузинах. Далі відкриваємо словник селебріті чи відомих людей. Лімузин, червона доріжка, фотокамери, інтерв'ю, зустріч з оркестром. Не буду скромничати – було приємно. Так, все було по-справжньому. Ми йшли у Будинок творчості учнів на церемонію нагородження по червоній доріжці, на нас було націлено об’ективи фото и відео камер, і навіть інтерв'ю в нас брали справжні журналісти телеканалу ТАК-ТВ.
    Організатори та гості церемонії, серед яких були голова Держкомтелерадіо України Наливайко Олег Ігорович, міський голова Гранатуров Юрій Ісайович, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, секретар НСЖУ Головченко Гліб Олександрович, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу Сімченко В’ячеслав Валентинович, президент Асоціації медіа-юристів України, секретар НСЖУ Котюжинська Тетяна Григорівна та інші вручили грамоти та дипломи переможцям та побажали юнкорам подальших успіхів, перемог та розвитку. Уся атмосфера, все те, що відбувалося, давало відчуття всім присутнім, того, що добро ще не залишило наш світ і те, що роблять юнкори, знаходить відгук в серцях таких серйозних та поважних дорослих, які знайшли час та можливість відмітити старання юних юнкорів.
    Дуже запам’яталися блискавичні ведучі, урочисті та теплі слова, феєричні виступи творчих колективів, від яких зала вибухнула аплодисментами. В певну мить я зрозуміла, що все ще насправді відбувається в нашому рідному місті, яке, за словами одного з членів журі, може стати ще й «містом журналістики». Останнім штрихом свята був феєрверк під кінець концерту. В наших серцях теж був феєрверк - емоцій, сподівань та творчості. Що ж запам’яталося особливо, за винятком лімузинів та нагородження? Це те, що такі заходи зближують людей з різних куточків України та  Європи.

    Хочеться подякувати всім тим, хто організував це свято і тим, хто захищає нас і наш мир, і завдяки кому це все стало можливим.