Тиждень фізичної культури і спорту


З метою пропаганди  здорового способу життя з 10.09. по  14.09.2018 року в  спеціалізованій школі №59 проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Спорт-здоров’я та культура нації ».

 

Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

  • Ø Всебічний фізичний розвиток дітей засобами ігрової і фізкультурної діяльності;
  • Ø Формування основних фізкультурних компетентностей;
  • Ø Ціннісного ставлення до свого здоров’я, спорту, фізкультурно-оздоровчих занять;
  • Ø Виховання фізично здорових громадян.

Тиждень фізичної культури і спорту  розпочався Олімпійським уроком на тему: «Спорт-це здоров’я», проведений вчителями фізичної культури Табаковською М.В. та Єхваловим О.В.

 

 В усіх класах початкової школи  відбувся відео перегляд фільму «Перемоги України» ,

в якому розповідалося   про досягнення   відомих  українських  спортсменів на олімпійських іграх. Учні  1-2 класів під керівництвом Логвиненко О.В.,Марченко Г.В.,Маліченко Т.Ф.,Шестюк Г.М., Березнюк І.В.,Кучер Л.Л.,Власенко О.І., проявили  художні здібності ,малюючи малюнки   «Мій улюблений вид спорту».

 

Учні 3 класів на чолі з класоводами  Єрошенко Н.О., Хіміченко М.В., Невською І.В. створили фотоколажі  під назвою «Відомі спортсмени».

Чудові твори  на тему:«Спортивні досягнення українців», були написані учнями 4класів під керівництвом класоводів  Барміної Ю.М., Калініченко Л.Д. ,Адаменко А.О., Симоненко О.О.


Скільки  радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості одержали учні!

 Нехай оминають вас травми, прикрощі, невдачі, а завжди супроводжує міцне здоров'я і дух перемоги.

Дякуємо всім за участь.