Благодійний ярмарок до Дня захисника України


До Дня захисника України школа №59 організувала благодійний ярмарок, який поєднував в собі виставку осінніх дарів природи та різноманітну домашню випічку. Кожен колектив класу гарно оформив і представив свою територію. Цей ярмарок організований з метою згуртування всієї шкільної родини – учнів, учителів і батьківської громадськості, а також формування у дітей патріотичні цінності, виховання почуття поваги та любові до рідної землі, держави, народу.

 

Паралель третіх класів підготувала виставу з піснями та танцями для учнів усієї школи. Після дійства усі гості були запрошені на ярмарок, де панувало справжнє свято. Атмосфера доброзичливості наповнила кожен куточок школи. Батьки, одягнені в український народний одяг, пригощали усіх соковитою випічкою та солодощами. 

Зібрані кошти були передані пораненому бійцю зони АТО. Маємо надію, що ці гроші справді допоможуть нашому захиснику відновити здоров’я. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила. Пам’ятаймо: майбутнє нашої держави залежить від усіх нас.