Засідання кафедри природничо – математичних дисциплін «РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ УЧНІВ НА УРОКАХ»


 За останні десятиліття людство вступило в еру надзвичайних емоційних навантажень. Протистояти цьому можна лише виховуючи волю, навчившись керувати емоціями і розумно переборюючи так звані емоційні стреси. Тобто багато чого в нашому житті залежить від того, як ми вміємо керувати своїми емоціями в розумовій діяльності, чи правильно ми визначаємо або «читаємо» емоції інших людей, чи розуміємо ми, які емоції викликаємо у співрозмовників. За це відповідає наш емоційний інтелект.

Список учнів МАН 2018


Список учнів,

які успішно склали тестування і стали слухачами

 наукових відділень Миколаївського територіального відділення

Малої академії наук України  у 2018 році

Відділення технічних наук

Базова дисципліна «Фізика»

 

1

Єрощев Дмитро

9

Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради

2

Прохоров Єгор

9

Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради

Відділення фізики і астрономії

“Basics of Modern Physics”


8 жовтня 2018 року на базі Миколаївського науково-методичного центру Гайшей Олександром Олександровичем, кандидатом технічних наук, доцентом Миколаївського національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова розпочато курс лекцій англійською мовою для учнів 9-11 класів “Basics of Modern Physics” («Основи сучасної фізики»). Процес навчання фізики спрямовується на розвиток особистості учня, становлення його наукового світогляду й відповідного стилю мислення та ключових компетентностей: спілкування іноземними мовами зокрема. Під час лекції учні зацікавились інформацією фізичного й технічного змісту англійською мовою, що дозволить розуміти фізичні поняття та найуживаніші терміни та використовувати іншомовні навчальні та науково-популярні джерела для самоосвіти та саморозвитку. Учні 9-11 класів нашої гімназії взяли активну участь у цьому заході.

“Mathematics in English”


Усвідомлюючи важливість вивчення іноземних мов для розуміння математичних термінів та позначень, пошуку інформації в іншомовних джерелах у жовтні 2018 року на базі Миколаївського науково-методичного центру Гайшей Олександром Олександровичем, кандидатом технічних наук, завідуючим кафедрою вищої математики, доцентом Миколаївського Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова розпочато курс лекцій англійською мовою для учнів 9-11 класів Курс “Mathematics in English” («Математика англійською мовою»). Відвідування лекцій дозволить учням спілкуватися іноземною мовою з використанням математичних понять і найуживаніших термінів; ставити запитання, формулювати проблему; зіставляти математичні терміни чи буквені позначення з їх походженням з іноземної мови, правильно використовувати математичні терміни в повсякденному житті.

Рузультати ЗНЗ 2018


STEM освіта 2018


Прес-центр кафедри природничих наук повідомляє:

5 квітня на базі бібліотеки  Кропивницького пройшов фестиваль «STEM освіта 2018», де були представлені інженерні та творчі проекти учнів різних навчальних закладів міста. STEM – це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент + інноваційні технології. Технології використовують навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін.

Конкурс комп'ютерної графіки "Свято наближається!"


Вчитель інформатки Саченко С.Г. повідомляє:

Конкурс комп'ютерної графіки "Свято наближається!" був проведений в рамках тижня інформатики. Учасниками конкурсу були учні 6 класів, які малювали тематичні малюнки з допомогою графічних редакторів. Переможці визначалися через онлайн-голосування, де проголосувати міг кожен бажаючий, для цього достатньо було перейти з а вказаним посиланням.

Переможцями стали:

ОЛІМПІАДА ЮНИХ БІОЛОГІВ


Миколаївський ОІППО повідомляє:

27 січня 2018 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (директор Федоренко В. О.) відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли участь 87 учнів із майже всіх куточків Миколаївщини. Найкращі результати показали учні Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради, Василівської ЗОШ І–ІІ ступенів Снігурівської районної ради, Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради. 
Щиро дякуємо адміністрації гімназії № 2 Миколаївської міської ради, особисто директору Федоренку Володимиру Олександровичу за створення комфортних умов для проведення олімпіади.
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології! Зичимо міцного здоров’я, успіхів та натхнення!

Що за звір такий – шиншила?


Автор: Лапська Анастасія, учениця 11-Б класу, Переможець ІІ (міського) етапу МАН з екології 

Шиншила – не хутро, а домашній улюбленець.

Майже кожна людина має вдома якусь домашню тваринку: собаку, кішку…або шиншилу.  Це дивовижне створіння стало для мене сенсом життя. Важко повірити, але у цього гризуна рівень інтелекту такий самий як у кішки! Захоче