Випуск 2015, 11 А клас


 

Класний керівник
вчитель хімії вищої категорії,
вчитель-методист
Рибіна Світлана Федорівна

 

Атестати  про повну середню освіту видани таким випускникам:

 

   Никуліна Анастасія: Золота медалістка; навчається у гімназії з першого класу.  Призер обласних олімпіад з німецької мови,  географії; призер міського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика; переможець обласного конкурсу-захисту наукових робіт МАН України з географії; переможець Всеукраїнського турніру юних географів; з малечку пише вірші, має публікації у соціальних мережах;  приймала активну участь у самоврядуванні гімназії; кілька років – незмінний лідер класу; з шести років грає на фортепіано, співає у дитяче – юнацькому хорі «Фантазія», який займав перші  місця на міжнародних конкурсах у Римі та Барсело. Улюблений предмет – географія, українська мова. Неперевершений  результат здачі ЗНО з української мови та літератури – 200 балів. Планує проявити себе у професії, що пов’язана  з міжнародним туризмом, країнознавством, міжнародними відносинами.

 Царлова Карина: Золота медалістка; навчається у гімназії з першого класу. Переможець II етапу Всеукраїнської  олімпіади та призер IIIетапу з екології; призер II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, хімії, української мови та літератури; переможець I етапу та лауреат 2 етапу конкурсу - захисту наукових робіт МАН, секція – загальна біологія; переможець 2 етапу Міжнародного мовно-літературного  конкурсу імені Тараса Григоровича Шевченка. Блискучий результат щодо здачі ЗНО з української мови та літератури - 199,5 балів. Найбільше захоплення, справа усього життя – література; з 12 років пише вірші; приймає участь у літературних конкурсах «Урба-Перехрестя». Мрія дитинства – стати лікарем. Активний учасник гімназійного самоврядування, лідер класу -  кілька років, активний учасник творчих проектів класу, людина безмежно відданий класному колективу, учениця на яку можна покластися на 300%, дуже порядна, трудоголік, дуже відповідальна, справиться з будь-якою дорученою справою, користується повагою серед учителів і однокласників.

 Одижинська Мирослава: золота медалістка; призер олімпіад з української мови та літератури; переможець міського та обласного  конкурсу – захисту наукових робіт МАН України, секція журналістика; улюблені предмети українська мова та література, іноземні мови. В дитинстві мріяла стати учителем, телеведучою, зараз свою майбутню професію пов’язує з економічним напрямком, з метою відновити економіку Держави.

 

Дудич Ілля: золотий медаліст; абсолютний чемпіон 10 Всеукраїнського турніру юних географів; абсолютний чемпіон 16, 17 та 18 Всеукраїнських турнірів  юних істориків; кращій рецензент та опонент Всеукраїнського турніру юних географів; переможець індивідуальної першості Всеукраїнського  турніру юних географів; абсолютний переможець 1, 2 етапів Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція історії; капітан команди «БЄМС» Миколаївської гімназії №2 з історії; президент дебат-клубу; переможець олімпіад з історії, географії. Захоплюється   спортом. В дитинстві мріяв отримати посаду прем’єр – міністра, зараз планує стати юристом в області міжнародного права.

Андрієвська Анастасія: навчається в гімназії з першого класу; закінчила художню школу, має диплом з відзнакою, улюблені предмети  математика, французька мова; з восьмого класу – переможець міських олімпіад з французької мови.

 

 

 

 Бащенко Катерина: навчається в гімназії з першого класу; з 4-х років займається спортивно-бальними танцями у ансамблі «Грація»; кандидат в майстри спорту з бальних танців, чемпіонка, призерка чемпіонатів України і Європи; активна учасниця гімназійної команди ДЮП; гімназійного самоврядування - лідер шевської комісії; закінчила музичну школу по класу фортепіано, має диплом з відзнакою; улюблені предмети – іноземні мови; мріяла про кар’єру актриси; зараз планує вступити до  Львівського або Київського університету і стати відмінним менеджером з отельно-ресторанного бізнесу і продовжувати займатися улюбленою справою – танцями.

Проданюк Ольга: навчається у гімназії з 10 класа; спортсменка, займається художньою гімнастикою з 11 років, кандидат у майстри спорту, у дитинстві мріяла стати перукарем, зараз планує  вступити до інституту економічного  профілю.

 

 

 

Сівак Анна: навчається у гімназії з першого класу, учасник і переможець міських олімпіад з української мови та літератури 14-15 навчальних роках; активний учасник шкільного самоврядування; приймала активну участь в благодійних акціях учкому, організації творчих конкурсів, роботі  агітбригади гімназії, учасник спортивної  команди гімназії з волейболу; улюблені предмети: правознавство, англійська та українська мови; широке коло захоплень: плавання, фєхтовання, танці, учасниця танцювальних колективів «Гімназист», «Смайл»;  з 10 класу – гра на гітарі.

 

Гусєва Анна: навчається у гімназії з першого класу; доброзичлива, весела, комунікабельна дівчина; навчалася в музичній школі по класу фортепіано; одинадцять років поспіль займалася художньою гімнастикою, кандидат у майстри спорту; улюблений предмет – англійська мова; мріяла стати доктором, зараз таємницю своєї майбутньої професії  поки відкривати не бажає.

 

 

Білоруссова Єлизавета: навчається у гімназії з 1 класа; доброзичлива, весела, комунікабельна дівчина; захоплюється спортом - займається плаванням, бігає, 2 місто в області по карате,відвідує тренажерний зал; улюблені предмети українська та світова літератури; малює плакати, з задоволенням  готувала класні години; в дитинстві мріяла стати учителем, зараз планує вступити до університету ім. Петра Могили на факультет політології. 

  


Каланжова Анастасія:
навчається у гімназії з 4 класа; спокійна,  врівноважена, комунікабельна  дівчина,захоплюється малюванням,закінчила художню школу, має диплом з відзнакою; займається плаванням; улюблені предмети англійська мова та технології; в дитинстві мріяла стати ветеринаром, а зараз планує майбутню професію пов’язати з комп’ютерним  дизайном.

 

 

Задорожна Олена: навчається в гімназії з першого класу, має оцінки достатнього і високого рівня; кожного року нагороджувалася  значком  «Гордість гімназії»; неодноразовий переможець  III етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови, закінчила музикальну школу по класу фортепіано, захоплюється фігурним катанням; улюблені предмети: французька мова, фізика, хімія,  англійська мова; у дитинстві мріяла стати учителем; зараз планує вступити до Університет. Петра Могили на факультет «Міжнародна інформація».

 

Шишкіна Дар’я: навчається в гімназії з першого класу; має широкий спектр захоплень: у дитинстві займалася шахами; танцювала в спортивному колективі «Посадена», переможець танцювального конкурсу – 2009 р.; лауреат регіонального конкурсу фотографів; лауреат регіонального конкурсу «Кришталевий дельфін» (2012 р); активний учасник шкільного самоврядування -  двічі отримувала значок «За честь гімназії»; голова правової комісії  учкому; улюблений предмет – англійська мова, захоплюється спортивними танцями; мріяла стати стюардесою, зараз планує стати психологом.

Шиманович Валерія: навчається в гімназії з першого класу; врівноважена, комунікабельна, учасник танцювального колективу «Смайл», танцювального ансамблю «Гімназист», учасник Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (8 клас), захоплюється спортом;голова правової комісії учкому, ведуча шкільних позакласних заходів; учасник гімназійної команди ДЮП; планує стати менеджером – економістом  готельно-ресторанного бізнесу.

 

Князєва Марія: навчається в гімназії з першого класу; має оцінки достатнього і високого рівня; з  дитинства захоплювалася танцями, учасник і переможець  II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (2014-2015); улюблений предмет – англійська мова; планує пов’язати свою майбутню професію з економікою.

 

 

Фоменко Іван: навчається в гімназії з першого класу; учасник і переможець II та III етапів Всеукраїнських  олімпіад з інформатики; захоплюється комп’ютерними науками, програмуванням; випускник академії  «Шаг»; улюблений предмет – математика; цікавиться історією Держави; планує вступити до ЧДУ ім. Петра Могили на відділення програмування  та  веб  – дизайну.

 

 

Бадюла Антон: займається в гімназії з першого класу; має оцінки достатнього та високого рівня; має широкий спектр інтересів: займається плаванням, тайським боксом, з дитинства – захоплений танцями; учасник і призер Міжнародних конкурсів   «Кенгуру»,   «Лелека»    (історія), «Гринвіч», «Орлятко», «Левеня»; улюблений предмет – англійська мова; активний учасник шкільного самоврядування: ведучий свята «За честь гімназії», учасник команди паралелі  шкільного свята «А нумо, хлопці», учасник  гімназійної команди військово-спортивної  гри «Зірниця», студент  швейцарського інституту  за фахом – готельно-рестораний бізнес.

Дубчак Карина: займається в гімназії з першого класу; активний учасник класного самоврядування; приймала активну участь в творчих проектах класу, останній рік вела  щоденник поведінки, дуже відповідальна учениця; закінчила музикальну школу по класу – гітари, лауреат конкурсу «Золота струна»; захоплюється танцями, плаванням, великим тенісом; улюблений предмет – англійська мова; з дитинства мріяла стати актрисою і співачкою; зараз хоче бути або журналістом, або юристом.

 

Шархун Андрій: займається в гімназії з першого класу; улюблений предмет – математика в усіх ії проявах (алгебра, геометрія);  активний учасник класного самоврядування; спортивний,  учасник команди паралелі  шкільного свята «А нумо, хлопці»,  захоплюється танцями, займається плаванням, велоспортом, полюбляє кіно; добрий, чуйний, обов’язковий, приймав активну участь в творчих проектах класу, улюбленець дівчат; планує стати студентом Одеського національного Морського університету.

 

Салмін Артур: навчається в гімназії з першого класу; захоплюється грою на гітарі; вивченням іноземних мов, роботою на комп’ютері; добра, чуйна, інтересна, дуже відповідальна людина, достатньо артистичний, ведучий шкільних святкових концертів, учасник усіх творчих проектів класу. Користується повагою серед однокласників, особливо хлопців; планує стати студентом  ЧДУ ім. Петра Могили: факультет – комп’ютерні науки.

 

Горбенко Ганна: навчається в гімназії з першого класу; активний учасник гімназійного самоврядування, була головою шевської та керівником дозвілєвої комісій, працювала членом гуртка «Історія гімназії»; має оцінки достатнього та високого рівня, переможець обласного  конкурсу – захисту наукових робіт МАН України, секція світова література; закінчила художню школу, лауреат та переможець багатьох художніх конкурсів; захоплюється танцями; майбутню професію пов’язує з маркетингом.

 

Мироненко Марія: навчається в гімназії з першого класу; закінчила гімназію з оцінками достатнього і високого рівня;захоплюється малюванням, закінчила художню школу; учасник багатьох  художніх конкурсів; займається йогой; активний учасник шкільного самоврядування.

 

 

Бурдикіна Тетяна: закінчила гімназію з оцінками достатнього та високого рівня; активний учасник гімназійного самоврядування; член знаменної групи гімназії; учнівського комітету, багаторазовий лідер класу, керівник і активний учасник усіх творчих проектів класу, кінорежисер, постановник танців, кандидат у президенти, лідер досугової комісії учкому; закінчила художню школу, лауреат і переможець багатьох художніх конкурсів; захоплюється танцями, займається в танцювальному клубі «Гарлем» (напрямок «хіп-хоп»); користується повагою серед однокласників, відповідальна, творча, ініціативна  учениця. Оптиміст, завжди  підніме настрій кожному, допоможе и підтримає. Улюблені предмети – англійська мова, інформатика та математика.


Ткач Андрій:
закінчив гімназію з оцінками високого рівня, супер активна і позитивна людина; захоплюється вивченням іноземних мов, переможець  III  і  учасник IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, переможець   II і  III етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, активний учасник гімназійного самоврядування, учасник команди ДЮП, ведучий майже  усіх шкільних заходів, активний учасник творчих проектів класу, має грамоти «За честь гімназії», улюбленець дівчат, користується повагою серед однокласників, займається спортом: акробатика, великий теніс, волейбол, бальні танці; учасник і переможець міських турнірів з великого тенісу, акробатики; улюблені предмети: біологія, хімія. Майбутню професію пов’язує з лікарською справою або з фармацією.

Рябкова Алевтина: успішно закінчила 59 спеціалізовану школу і склала іспити до гімназії, 11 клас закінчує з оцінками  достатнього та високого рівня;під час навчання приймала активну участь в міжнародних конкурсах «Сонячник», «Левеня», «Грінвіч», в 11 класі вдало здійснила захист наукової роботи в товаристві «Альтаїр» на кафедрі – іноземних мов (англійська мова); з дитинства прагнула пов’язати життя з науками гуманітарного напрямку, тому з часом визначила привабливою для себе професію лінгвіста або перекладача, зараз прикладає максимум зусиль за для досягнення своєї мети.

Агєєва Олександра: випускниця 2015 року; весела, креативна, доброзичлива, порядна, справедлива учениця, реаліст по життю; захоплюється танцями, фехтуванням, плаванням, лауреат танцювальних конкурсів, чудова, комунікабельна дівчина, користується повагою серед однокласників.

 

 

Спец Аліна: навчається в гімназії з першого класу; закінчує школу з оцінками достатнього та високого рівня; захоплюється  малюванням, блискуче закінчила художню школу; в  класі відповідала за роботу редколегії, активно і відповідально, креативно і цікаво оформлювала і виконувала творчі завдання класу,активний учасник шкільного самоврядування; дуже артистична, красуня і дуже скромна дівчина. У вільний час  любить слухати музику.

 

Хозяшев Олексій: навчається у гімназії з 7 – го класу; старанний, доброзичливий, комунікабельний хлопець, улюблені предмети  -  історія України, світова література; захоплюється малюванням, закінчив художню школу на відмінно;займається спортом – фехтування, плавання; своє майбутнє пов’язує з мистецтвом, з великим ентузіазмом готував свято «Випускний бал», користується повагою серед однокласників.

 

 

Абшилава Георгій: навчається в гімназії з першого класу; спокійна, врівноважена, добропорядна, комунікабельна людина, улюбленець класу, користується повагою серед однокласників; захоплюється музикою, грає на гітарі, скріпці, співає, танцює.

 

 

 

Каракай Таміслава: навчається в гімназії з першого класу; з дитинства пише вірші, пісні, захоплюється музикою, закінчила музикальну школу по класу домри та гітари, лауреат багатьох шкільних музикальних конкурсів, має 6 дипломів першого ступеню. Займається вокалом, аранжуванням пісень, перекладом віршів з іноземних мов, грою на синтезаторі та ударних інструментах, є учасником офіціальної «Волонтерської лізі» у місті Миколаєві, бере участь у  благодійних концертах  для учасників АТО; організатор масових культурних заходів для підлітків; колекціонує фотокартки, автографи та особисті речі кумирів, займається вишиванням та виробленням прикрас. Обожнює фотографувати та подорожувати, учасник багатьох фотоконкурсів. Закінчує гімназію з оцінками достатнього та високого рівня; захоплюється вивченням іноземних мов; учасниця і переможець II та III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови; активний учасник шкільного самоврядування, старанна, спокійна, доброзичлива, врівноважена учениця, користується повагою серед однокласників.

Тарасова Анастасія: навчається в гімназії з першого класу; захоплюється танцями, любить слухати музику; активний учасник шкільного самоврядування; приймала активну участь в творчих проектах класу; займається в комп’ютерній  академії «ШАГ»; готує неперевершені презентації; блискуче захистила  наукову роботу в товаристві «Альтаїр» - на кафедрі іноземних мов (французька мова), вміє виділяти головне, знаходити цікаве, розумна, комунікабельна учениця, улюблені предмети математика, англійська мова та інформатика. Захоплюється спортом, учасник гімназійної команди з волейболу. Планує зв’язати майбутнє з інформаційними технологіями.

Хлопіна Анастасія: закінчила гімназію з оцінками достатнього та високого рівня; емоційна, активна, комунікабельна  учениця. З дитинства захоплюється вивченням іноземних мов, велоспортом, поп – музикою, обожнює тварин, любить доглядати за рослинами,  цінує міцну дружбу, любить читати і театр, творча і відповідальна людина. Улюблені предмети: англійська мова та біологія.