Робіть добрі справи!


Напередодні дня Святого Миколая  7 – В звернувся до гімназистів із пропозицією зібрати книжки для дітей, які проживають у прифронтовій зоні на сході нашої країни.  Щиро дякуємо тим, хто долучився  до цієї справи. Врешті – решт книжки дійшли до адресатів. Волонтери звітували, що книжки передані в дитячі бібліотеки. Це дуже важка справа, але, найголовніше, діти отримали українську книгу, відчули турботу про себе. Ну а ми відчули себе причетними до Всеукраїнської акції! Разом ми здатні подолати будь – які відстані, донести нашу турботу, любов до наших ровесників.

Розлогіше за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2372535509424197&id=100000033132963 

                                                  З повагою, 7-В

Третій день проекту "Вірменія" було присвячено національному одягу.


У рамках трьохмісячника іноземних мов
класні керівники та учні  гімназії за підтримкою батьків
(ЗДНВР Павліченко Алла Володимирівна) 
проводят тиждень ВІРМЕНІЇ!

Слідкуємо за цікавими подіями!

 

 

Середу, 20 березня, третій день проекту "Вірменія" було присвячено національному одягу. Ми вдячні усім учням, які прийняли участь у флешмобі. Ви були - яскраві, стильні, чарівні! Особлива подяка за створення атмосфери і колориту Вірменії 5А, 5Б, 5В та 7В класам.

Сьогодні ми насолоджувалися екзотичними, смачними, чарівними вірменськими стравами!


У рамках трьохмісячника іноземних мов
класні керівники та учні  гімназії за підтримкою батьків
(ЗДНВР Павліченко Алла Володимирівна) 
проводят тиждень ВІРМЕНІЇ!

Слідкуємо за цікавими подіями!

 

Другий день, вівторок, 19 березня, присвячено вірменьській гостиністі. Сьогодні ми насолоджувалися екзотичними, смачними, чарівними вірменськими стравами. Чурчхела, долма, сулугуні, люля-кебаб, шашлики, лаваші, різноманітна пахлава, неймовірні фрукти дали можливість відчути колорит Вірменія. Велика подяка учням та батькам 5-Б,В; 6-Б; 7-В; 8-А; 9-А,Б; 10-А класів, які створили красу і смакоту!

Розпочато тижневий проект "ВІРМЕНІЯ".


У рамках трьохмісячника іноземних мов
класні керівники та учні гімназії  за підтримкою батьків
(ЗДНВР Павліченко Алла Володимирівна)
проводят тиждень ВІРМЕНІЇ!


Слідкуємо за цікавими подіями!

Фестиваль англійських казок - 2019!


 

Прес-центр кафедри іноземних мов повідомляє:

15 березня у гімназії  відбулося свято краси, щирості, добра  та гумору - щорічний фестиваль англійських казок серед учнів 6-х класів, який з року - в рік натхненно проводять вчителі кафедри іноземних мов (ЗДНВР Павліченко Алла Володимирівна). Ми побачили цікаві, несподівані, невідомі або модернізовані казки, кожна з яких була шедевром. Виступи вражали талановитою грою, реалістичністю, якісною промовою складних текстів, глибоким розумінням меседжу, музикальністю,  почуттям гумору, надзвичайними декораціями та костюмами. Велика подяка учням 6-А,Б,В,Г (на сцені ми побачили КОЖНОГО учня), чудовим ведучим - акторам 9Б класу, які познайомили нас із старослав'янскими богами, неймовірно майстерним режисерам вистав і свята – вчителям англійської мови Білик Д.В., Бурдикіній А.В., Димовій О.М., Колесник Н.В., Крюковій О.І., Макейонок О.В., Скорняковій М.Є., Цогоєвій О.В., та батькам учнів  за чарівну магію ТЕАТРУ, яку вони створили.

Натхнення у природі


Автор: Мільніченко Анна,
учениця 11-A класу

Сонце золоте освітлює квіти шипшини. М’яко падає на зелене соковите листя. Надворі ще так тихо, і повітря пахне ніччю. Його свіжість трохи паморочить голову. Серед усього цього дійства бавиться пустотливий вітер. Він тільки те й робить, що весь час погойдує крапельки кришталевої роси у яку увібрались ялиці.

Чемпіонат України з греко-римської боротьби


Чемпіонат України з кікбоксінгу ISKA


Інтелектуальна гра учнів 8-А,Б,В,Г класів на знання історії гімназії.


Прес-центр гімназії повідомляє:

12 березня в рамках проекту “Посвята в старшокласники» відбулася інтелектуальна гра учнів 8 А,Б,В,Г класів на знання історії гімназії. Учні ретельно готувалися: вивчали книгу Габрук З.В., матеріали музею гімназії. Питання були підготовлені ученицею 9А класу Кузьміною Регіною та ЗДНВР Павліченко А.В. Гравці команд та їх вболівальники продемонстрували якісні знання, зацікавленість, логічне мислення, командну взаємодію. Гра пройшла успішно, ефективно, організовано.

Відгуки учнів: «Було дуже цікаво, дізналися нове, змінилося враження від міста навчання».

Відгуки класних керівників: «Було багато цінної нової інформації для дітей, що спонукало їх шукати підтвердження почутому, обговорювати історію закладу та відкрити для себе магію Alma Mater.»

Впровадження медійної освіти в практику роботи сучасної школи.


Автор: заступник директора з навчально-виховної роботи
 Миколаївської гімназії №2,

керівник медіашколи «Від медіаграмотності та медіаосвіти»

Нікуліна Тетяна Іванівна

Не секрет, що медіаосвіта в нашу цифрову епоху є необхідною складовою освітнього процесу. Саме тому заступники директорів шкіл міста Миколаєва, відчуваючи нагальну потребу в знаннях і практичних навичках, об'єдналися задля вироблення єдиних підходів