Карантин с дітьми...


Психологічна служба гімназії повідомляє:

Дітям як ніколи потрібна наша підтримка. Саме зараз, в період "турбулентності", найголовніше завдання - знизити рівень стресу і напруги, як дорослих, так і дітей. Ми ще не мали справу з такими умовами. Це нова реальність і ніхто не може повернути нам вчорашній статус-кво.

Поради психолога щодо карантину


Психологічна служба гімназії повідомляє:

 

В умовах карантину й самоізоляції ми переживаємо дуже величезний спектр емоцій.
Важливо визнавати усі ці різні відчуття в собі і висловлювати їх прямо, в безпечний спосіб.
Не прискіпуючись до побутових дрібниць, а розуміючи справжню причину переживань.
Щоб емоції не накопичувались і не вибухали, а минали собі, знаходячи адекватний вихід назовні. Усім сил та здорового гніву.

Знайомтесь: Ангеліна Парасіч, учениця 11-А клас Миколаївської гімназії №2


Я, Парасіч Ангеліна, ось уже як 3 роки навчаюся в Миколаївській гімназії №2. Народилася 30 листопада 2003 року і вже в 5 років пішла здобувати знання до школи. І хоча 8 років я навчалася в Миколаївській ЗОШ №24, у 2017 році я прийшла на поріг Миколаївської гімназії №2. Зараз я абсолютно задоволена перебуванням у цьому навчальному закладі. Адже саме тут я отримала максимальну кількість знань, стала більш працелюбною, а головне - почала набагато більше писати.
Мої батьки народилися на Західній Україні, в оточеному зеленими лісами мальовничому містечку Почаєві, що в Тернопільській області. І лише одружившись, вони переїхали до Миколаєва. Тож не дивно, що в моїй сім’ї можна почути лише українську мову. З дитинства батьки прищеплювали мені любов

Обласні олімпіади 2019-2020


Міжнародні іспити


 

Любові памˊять незабутня. Музи генія...


Прес-центр кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін повідомляє:

10 березня в нашій гімназії вчителем української мови й літератури Шкабурою Тетяною Леонидівною було проведено виховний захід до Шевченківських днів «Любові памˊять незабутня. Музи генія». В актовій залі гімназії зібралися учні старших класів, учителі, батьки. Костюми учасників, удало декорована сцена перенесли глядачів в атмосферу вишуканих світських салонів ХІХ століття, зіркою яких у той час був Тарас Григорович Шевченко.

Під час заходу зі сцени лунали вірші та   пісні на слова Великого Кобзаря у виконанні учнів. А  також  учасники свята могли переглянути відеофрагменти за творами Т.Шевченка. Крилаті вислови поета, які пролунали на завершення

Вітаємо Шарату Олександра, учня 9А класу з перемогою на Чемпіонаті України!


Вітаємо ученицю 5Г класу Хлань Мілану!


Зі святом, любі жінки!


Вітаємо з новими званнями!