ДРУЗЬЯ‼️ НИКОЛАЕВ‼️ ОБРАЩАЮСЬ К ВАМ ЗА ПОМОЩЬЮ!!


Шановна гімназійна родино!

Біда, на жаль, завжди приходить неочікувано. Але ми з вами завжди гуртувалися задля допомоги.
Цього разу біда прийшла в 5-В клас. Марійка Федосова захворіла на гострий лейкоз. Лікування триватиме понад 10 місяців. Зараз дівчинку готують до першої хімії.
Потрібні донори крові й гроші на лікування. Учнівський й батьківський колектив 5-В класу просять про допомогу! Врятуємо життя Марійки разом!

 

Гроші можна перерахувати на картку Приватбанка 4149 4390 0293 7997 Федосова Анна Олеговна

 

 

Дякуємо всім небайдужим!

 

 

Щиро й відверто від батьків та учнів 6в Миколаївської гімназії №2


 З любов’ю й повагою, батьки й учні 6В класу Миколаївської гімназії №2

Непросте тривале випробування карантином багато з нас проводили по- різному. З боку батьків ми намагалися прийти на допомогу дітям і з розумінням ставилися до роботи та вимог учителів. Усі були в однакових умовах, коли потрібно власну роботу й домашні справи «підлаштувати» під розклад дитини-школяра. Можливо, не все виходило одразу добре, але, завдяки зусиллям  директора, адміністрації, учителів, які подбали про безперервність освітнього процесу, поступово налагоджено графіки онлайн-спілкування та обсяги  завдань, відео-уроки й тести з контрольними…

Але окремо хочемо висловити слова вдячності за старання, добре серце й щирість душі нашому класному керівнику, яка завжди  була  поряд і приходила  на допомогу, не залишала без відповіді жодне питання від нас (батьків) і дітей.

Випуск 2020! 11А клас, класний керівник Кожущенко Олена Петрівна.


Щирі вітання випускникам-2020 11А класу! Вчителі Миколаївської гімназії вітають вас пишаються вами і бажають здійснення мрій! Ви зробили вагомий внесок в спортивний творчий і інтелектуальний потенціал  рідної гімназії. Нехай знання і досвід, який ви  отримали в рідній альма-матері допоможуть в дорослому житті!

Миколаївська гімназія №2 оголошує про конкурсне приймання до 5 - го класу!


У В А Г А !

Миколаївська гімназія №2 оголошує про конкурсне приймання до 5 - го класу. 

Умовою прийняття є конкурс балу річного оцінювання за 4-й клас.

До вступу потрібно: 

1. Заява батьків.

2. Табель про закінчення початкової школи.

Міжнародні іспити


За честь гімназії - оnline!


Прес-центр гімназії повідомляє:

У 2019–2020 н. р. традиційне свято "За честь гімназії" не відбулося на великій сцені, з концертом і врученням  значків. Але завдяки Волкожі О.В., яка створила новий диплом, нагородження наших учнів  пройшло "віртуально". 25 травня 175 учнів гімназії отримали електронні дипломи у різних номінаціях. Кожного року ми нагороджуємо більще 200 учнів, і зараз могло б бути стільки: не відбулися традиційні спортивні весняні змагання, команда ДЮП не змогла показати свій

Вітаємо Марію з численними премогами!


Деякі здобутки за час карантину Федосової Марії (5в клас) у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах з фортепіанного мистецтва та естрадного вокалу!

"Класний керівник- 2020"


Оприлюднений новий графік проведення ЗНО-2020


Розлогіше за посиланням: http://osvita.ua/test/73686/

Конкурс творчих і наукових робіт