Челендж "Віртуальний живий ланцюг" до Дня Соборності України


Прес-центр ліцею повідомляє:

Миколаївський ліцей №2 приєднався до челенджу, присвяченому Дню Соборності України, ініційованому чернігівською приватною школою "МадрАнгелики". Ідея полягає в тому, що школи з усіх 19 прикордонних областей знімають коротеньке відео з привітанням до знаменної дати — Дня Соборності України. Учні беруться за руки и таким чином демонструють єдність з усією Україною.

Конкурси 21-22


Посвята гімназистів 2022


Прес-центр гімназії повідомляє:

Нарешті, хоч із запізненням через СOVID, п'ятикласники "посвятилися" у гімназисти. Яке ж незабутнє вийшло свято! Ще раз вітаємо гімназійних новачків з цією подією та дякуємо батькам, класним керівникам та адміністрації гімназії за таку приємну можливість.

Вітаємо переможців Всеукраїнського марафону з української мови 2021-2022 н.р.


Вітаємо з ювілеєм!


Прес-центр гімназії повідомляє:

9 січня 2022 року відзначила своє 80-річчя Габрук Зоя Віталіївна, яка віддала школі значну частину свого життя. Людина, яка любила дітей, - знала всі їхні імена і прізвища з першого класу; виховала і вивчила не одне покоління учнів; допомогла розвитку і становленню багатьох вчителів. Багато років працювала на посаді директора школи зі своєю командою заступників. У 2014 році Зоя Віталіївна написала книгу «Гімназія в інтер’єрі часу і облич», яку було надруковано піклувальним фондом 2016 року в 100 примірниках. Ця книга – неоціненні спогади директора, учителя, людини… Завдяки тим матеріалам, які є у книзі Зої Віталіївни, діти дізнаються про минуле гімназії, її історію, про її прекрасних педагогів і видатних випускників, про цілі династії, які навчалися у школі.

Дякуємо Вам, шановна Зоє Віталіївно, за Вашу працю, за Вашу любов і відданість рідній школі, за те, що Ви були і є в нашому житті! Зі славним ювілеєм, довгих років життя!

З ювілеєм!


Інформація щодо ЗНО 2022 (оновлюється)


1. Реєстрація на пробне ЗНО -  https://khersontest.org.ua/

2. Порядок реєстрації на ЗНО випускників 2022 року - https://osvita.ua/test/advice/5484/

 

 

 

Рейтинговий відбір вступників у 2022 році


http://osvita.ua/consultations/bachelor/43472/

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!


"Снігова королева" у гімназії...