Увага! Першокласник 2022


Останній дзвоник 2022


Любі школярі! Шановні вчителі, батьки! Вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника. Дивно у такий день не чути дитячого гомону на шкільному майданчику. І хоч всі ми зараз вимушено знаходимось у різних місцях, та все ж нам вдалося успішно завершити 2021-2022 навчальний рік. Ми перемогли труднощі, а це означає, що і велика Перемога буде за нашим українським народом. Дякую батькам і вчителям, які спонукали дітей до науки. Дякую учням за наполегливість і старанність у навчанні. Бажаю нашим випускникам-четверокласникам вдалого старту у 5 класі основної школи. Нехай вам щастить, де б ви не продовжили навчання. Але всі наші вчителі мріють побачити вас у Миколаївському ліцеї #2. Зичу всім миру, злагоди, щастя і добра. Нехай кожний прожитий день приносить вам радість пізнання нового, спілкування з друзями, зустрічей з гарними людьми. Зі святом!

Ми хочемо віртуально об'єднатися і показати, що учні, педагоги та батьки 59 школи це одна велика родина, яку неможливо роз'єднати. Перейшовши за посиланням ви можете натиснувши на 'краплинку' локації передивитись фото і прочитати побажання від цієї людини, а також натиснувши + додати своє фото і побажання, і вказати де ви знаходетесь саме зараз (або закріпити свій пост на рідному місті Миколаєві). 

https://padlet.com/nikolaev59school/k0twpwjmahhkjmgh

З Останнім дзвоником 2022!!!

День Єднання


Вітаємо! Конкурс ім.Петра Яцика 2022


"Живі стіни"


   Як чудово і приємно отримувати подарунки! І, навіть, дуже приємно їх дарувати! Класний колектив 1-Б класу на чолі з класоводом Кучер Ларисою Леонідівною  з успіхом продовжили проєкт по перетворенню буденних коридорів на витвори мистецтва.  Висловлюємо щиру подяку за черговий подарунок школі до славного 25-річного ювілею. Також сподіваємось на продовження мистецької програми «Живі стіни» і з нетерпінням очікуємо продовження.

Вітаємо з успішним проходженням сертифікації у 2021 році


Прес-центр школи №59 повідомляє:

Вітаємо Анжеліну Олександрівну Адаменко та Юлію Михайлівну Барміну з успішним проходженням сертифікації у 2021 році.

Завершився третій рік пілотування сертифікації вчителів. У цьому році рішенням комісії Державної служби якості освіти України визначено, що за результатами вивчення практичного досвіду роботи вчителів пороговий  бал становить 94 бали. Таким чином, 1025 учителів початкових класів з усієї України (58,4% від зареєстрованих) подолали пороговий бал. Серед них і наші вчителі Адаменко А.О. та Барміна Ю.М.

Янголята від святого Миколая


Прес-центр школи №59 повідомляє:

В грудні  ніч є чарівна, яку з нетерпінням чекають усі діти. Заздалегідь пишуть листи, просять  подарунків для себе і обіцяють бути чемними. Хтось слухняний протягом усього року, вчиться гарно, допомагає дорослим, молиться щовечора і просить миру та доброї долі усім. А хтось і напередодні свята не може заспокоїтись.

Наші найменші артисти-янголята привітали всіх учнів початкової школи з усіма Новорічними святами. Вони подарували пісню, побажання і гарний настрій, і самі не залишились без подарунків: янголят осипали цукерками і фруктами.

Парад Вишиванок


Парадом вишиванок бажаємо привітати з Днем Захисника України, з Днем Козацтва!

Бажаємо всім захисникам України, ветеранам війн та збройних конфліктів, волонтерам міцного здоров'я, усіх життєвих гараздів, родинного затишку, тепла та злагоди в родинах.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Cool Games


Вітаємо команду школи №59, яка посіла 2 місце у змаганнях Cool Games серед учнів Центрального району. Так тримати!