День Єднання


Вітаємо! Конкурс ім.Петра Яцика 2022


"Живі стіни"


   Як чудово і приємно отримувати подарунки! І, навіть, дуже приємно їх дарувати! Класний колектив 1-Б класу на чолі з класоводом Кучер Ларисою Леонідівною  з успіхом продовжили проєкт по перетворенню буденних коридорів на витвори мистецтва.  Висловлюємо щиру подяку за черговий подарунок школі до славного 25-річного ювілею. Також сподіваємось на продовження мистецької програми «Живі стіни» і з нетерпінням очікуємо продовження.

Вітаємо з успішним проходженням сертифікації у 2021 році


Прес-центр школи №59 повідомляє:

Вітаємо Анжеліну Олександрівну Адаменко та Юлію Михайлівну Барміну з успішним проходженням сертифікації у 2021 році.

Завершився третій рік пілотування сертифікації вчителів. У цьому році рішенням комісії Державної служби якості освіти України визначено, що за результатами вивчення практичного досвіду роботи вчителів пороговий  бал становить 94 бали. Таким чином, 1025 учителів початкових класів з усієї України (58,4% від зареєстрованих) подолали пороговий бал. Серед них і наші вчителі Адаменко А.О. та Барміна Ю.М.

Янголята від святого Миколая


Прес-центр школи №59 повідомляє:

В грудні  ніч є чарівна, яку з нетерпінням чекають усі діти. Заздалегідь пишуть листи, просять  подарунків для себе і обіцяють бути чемними. Хтось слухняний протягом усього року, вчиться гарно, допомагає дорослим, молиться щовечора і просить миру та доброї долі усім. А хтось і напередодні свята не може заспокоїтись.

Наші найменші артисти-янголята привітали всіх учнів початкової школи з усіма Новорічними святами. Вони подарували пісню, побажання і гарний настрій, і самі не залишились без подарунків: янголят осипали цукерками і фруктами.

Парад Вишиванок


Парадом вишиванок бажаємо привітати з Днем Захисника України, з Днем Козацтва!

Бажаємо всім захисникам України, ветеранам війн та збройних конфліктів, волонтерам міцного здоров'я, усіх життєвих гараздів, родинного затишку, тепла та злагоди в родинах.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Cool Games


Вітаємо команду школи №59, яка посіла 2 місце у змаганнях Cool Games серед учнів Центрального району. Так тримати!

Ліга гумору Junior


Вітаємо наших маленьких зірочок з дебютом в Лізі Гумору Junior. Вперше після 20-річної перерви відродились ігри для школярів. Ми пишаємось Батку Ніною (3-А) та Ващенко Єлизаветою (4-А), які стали ведучими цієї грандіозної події.

Також хочемо привітати з перемогою команду «Деловая колбаса» (Миколаївської гімназії №2). Гімназисти заслужено посіли І місце.

Дякуємо організатору і людині, яка відродила традиції шкільного гумору, Щетиніній Галині Юріївні.

Екскурсія для першачків


Кожна пора року по-своєму чудова. Вересень – найкращий час для прогулянок на свіжому повітрі і милування красою природи. Стало доброю традицією вітати першачків в нашій шкільній родині квест-екскурсіями Мітечком під відкритим небом. Осінь має найяскравіші барви та щедрі подарунки. Під час екскурсії діти мали змогу спостерігати за побутом українського народу та розглянути детальніше рослини, які ростуть на шкільному подвір’ї. Також дізнались багато нового не тільки про традиції і обряди, а й про українських музик, птахів, козаків та тварин.