Миколаївський ліцей №2 запрошує першачків


Розлогіше за посиланням: https://gymnasiya2.org.ua/novosti/29-gimnaziya-2/4122-zaproshuemo-do-navchannya-2024.html

Казкові правила безпеки


Вісник соціального педагога:

Вивчаємо правила безпеки  і відповідаємо на запитання: чи можна лишати дітей самих вдома? Завдяки цій казочці, діти зрозуміють, чому небезпечно відкривати вікна та вивчать правила поведінки, коли залишаються самі.

Урок доброти в 4в класі


Психологічна служба ліцею повідомляє:

«ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ»


Прес-центр ліцею повідомляє:

Перша леді Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності», який покликаний зафіксувати нові принципи безбар’єрної мови та коректного спілкування.

Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Аналітичну та технічну підтримку проєкту надавала Безбар'єрність.

Безбар’єрність – це не тільки  доступ до фізичних об'єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними. «Довідник безбар’єрності», який у вересні презентувала перша леді Олена Зеленська, у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

Вітаємо наймолодшого переможця


Квіти з Голандії для малечі


Миколаївців не зламати!!!!
Руйнуючи наше рідне і дороге, спонукаєте нас на нові звершення. Ми не тільки все відбудуємо, зробимо ще кращим і красивішим ніж було.
Дякуємо проєкту #Flowers4school за надану можливість зібратися разом з дітками, отримати море позитиву при спілкуванні і плідно попрацювати.
Дякуємо також Олександрі Єфименко  за організацію та надання консультативної допомоги. Також не можемо не подякувати Управлінню екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА. В такі часи ви знайшли місце цікавим і потрібним проєктам, таким як #Flowers4school.
Учні Миколаївської спеціалізованої школи І ступеня 59 вже з нетерпінням чекають настання весни, щоб побачити всю красу, яку створили саме вони.
Весело і дуже швидко промайнув час теплої зустрічі, але наразі треба знов розходитися по безпечним місцям, щоб неодмінно зустрітися знов. Як вчить Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний: "Привчайте себе казати не 'після війни', а 'після ПЕРЕМОГИ'.

Увага! Першокласник 2022


Останній дзвоник 2022


Любі школярі! Шановні вчителі, батьки! Вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника. Дивно у такий день не чути дитячого гомону на шкільному майданчику. І хоч всі ми зараз вимушено знаходимось у різних місцях, та все ж нам вдалося успішно завершити 2021-2022 навчальний рік. Ми перемогли труднощі, а це означає, що і велика Перемога буде за нашим українським народом. Дякую батькам і вчителям, які спонукали дітей до науки. Дякую учням за наполегливість і старанність у навчанні. Бажаю нашим випускникам-четверокласникам вдалого старту у 5 класі основної школи. Нехай вам щастить, де б ви не продовжили навчання. Але всі наші вчителі мріють побачити вас у Миколаївському ліцеї #2. Зичу всім миру, злагоди, щастя і добра. Нехай кожний прожитий день приносить вам радість пізнання нового, спілкування з друзями, зустрічей з гарними людьми. Зі святом!

Ми хочемо віртуально об'єднатися і показати, що учні, педагоги та батьки 59 школи це одна велика родина, яку неможливо роз'єднати. Перейшовши за посиланням ви можете натиснувши на 'краплинку' локації передивитись фото і прочитати побажання від цієї людини, а також натиснувши + додати своє фото і побажання, і вказати де ви знаходетесь саме зараз (або закріпити свій пост на рідному місті Миколаєві). 

https://padlet.com/nikolaev59school/k0twpwjmahhkjmgh

З Останнім дзвоником 2022!!!

День Єднання