На хвилі "Фестивалю української пісні"


Автор статті, організатор і постановник фестивалю – учитель української мови й літератури Гончаренко Галина Олексіївна та учні 6в класу 

8 листопада в гімназії відбулося свято – «Фестиваль української пісні», викликавши багато позитивних відгуків і приємних вражень. Адже фестиваль для гімназистів став дещо вагомішим , ніж просто чудове свято, насичене музикою і творчістю. Відкрили фестиваль талановиті ,творчі , запальні й щирі учні 6в класу. Їх виступ вражав неповторністю,а відкритість полонила серця глядачів. Яскраві традиційні й модернізовані українські костюми пломеніли на сцені яскравими барвами під час виступу учнів 8а класу . Їх виступ нагадував справжнє шоу . Вони продемонстрували не тільки високий  естетичний

рівень ,а виконавську майстерність. Натхненні , творчі , емоційні,   відверті учні 8б класу подарували присутнім яскраві перлини радості , що сплелися в намисто чудового настрою ,виконавши українську народну пісню «Ой мій милий вареничків хоче». Гучними оплесками подякували неординарним , наполегливим , непосидючим , оригінальним учням 8в класу.  Вони виконали сучасну українську пісню й не залишили байдужими жодного присутнього в залі . Бурхливими оплесками учасники й гості вітали прекрасного педагога , учителя музики Шпак О.Я.Саме вона впродовж семи років зустрічала на уроках музики учасників фестивалю і прищепила любов до музики , до співу, до пісні. Для всіх присутніх у залі був проведений пісенний марафон української пісні. Учні 9-их класів взяли активну участь у конкурсі . Не приховували свої емоції й піднесений настрій шестикласники , вони не лише намагалися переспівати старшокласників, а ще й пустилися в танок . Учнівські колективи   отримали нагороди й відзначені дипломами.

За перемогу в конкурсі «Фестиваль української пісні»                               Номінація «За оригінальне виконання , найкращий образ і пісенний драйв»-- 8а клас;

Номінація «За вірність національним традиціям , найкращу театралізацію й креативний підхід» - 8б клас

Номінація « За любов до музики й сучасної української пісні , творчий пошук і волю до перемоги» -- 8в клас

Номінація «Пісенний марафон» -- 9а,9б,9в,9г класи

Дипломом за активну участь у конкурсі «Фестиваль української пісні», за емоційність , акторську майстерність . Номінація  «Майбутнє фестивалю» -- 6в клас

        Усім дякую за активну участь , за підготовку , за допомогу в організації й проведенні фестивалю. Особливо хочу висловити слова вдячності всім учасникам , класним керівникам , учителям , батькам , звукооператорам , усім присутнім за підтримку , позитивну атмосферу , за колір настрою – ПІСНЯ. На моє переконання , «Фестиваль української пісні» -- відбувся й має жити !