Зустріч ліцеїстів із головою Данського проєкту допомоги Солей Джегер


Прес-центр ліцею повідомляє: 

У п'ятницю, 24 листопада,  у ліцеї відбулася зустріч голови Данського проєкту допомоги закладу, Солей Джегер, філософині за фахом, з учнями 9а: Артем'євою Софією, Озеряновою Лізою, Мазанкою Катериною, Богдан Ганною, 10б: Шереметьєвою Марією, Семеновою Єлизаветою,10в: Кулаєм Кирилом, Яровою Софією.

Ліцеїсти провели для Солей екскурсію школою, до якої віртуально приєднались її учні  школи св. Майкла з Копенгагену. Показали перший транш отриманої закладом зібраної ними допомоги - техніку, художню літературу англійською мовою, матеріали для уроків мистецтва та праці (для дівчат). Відбулася тепла, щира, глибока розмова. За словами Солей: "Дуже вдячна за цей день і за цей  теплий прийом. Було так приємно познайомитися з усіма вами і відвідати школу. Не вистачає слів, щоб передати, як важливо мені було відчути цю атмосферу. Навіть попри руйнівне знищення, я відчуваю скрізь наявність щасливих дітей.  Наче в цих стінах закарбовано багато років радості. Стільки краси, і стільки руйнувань.  Мені важко, як ніколи. І водночас я бачу, як самовіддано кожен продовжує працювати, бачу ініціативу учнів, вчителів, усіх, і я відчуваю благоговійну повагу до вас усіх." Окрема подяка вчителям ліцею Єхвалову О.В, Каплуну Ю.С, Моісеєнку О.С., які розвантажили не тільки подарунки ліцею, але й багатотонну вантажівку Данської гуманітарної допомоги місту.