• photo_0
  • photo_1
  • photo_2
  • photo_3
  • photo_4

Миколаївська гімназія №2 та Миколаївська спеціалізована школа №59 з поглибленим вивченням іноземної мови вітають відвідувачів сайту і пропонують ознайомитися зі специфікою, напрямком і особливостями навчання в наших навчальних закладах.

Оголошення


Бажаючим долучитися до допомоги...


Багато небайдужих людей, для яких Миколаївська гімназія №2 або Школа №2 стала другою рідною домівкою та дала путівку в життя, задають питання, куди можна відправити допомогу, для підняття та відновлення школи (зараз Ліцей №2 та ЗОШ №59) після воєнних дій.
За цим посиланням знаходяться реквізити Попечительського фонду:  
https://gymnasiya2.org.ua/blogi/popechitelskij-fond/3779-uvaga-novi-rekviziti.html  Бажано вказувати, що це БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА!

Низький уклін вам, Українці!


Адміністрація ліцею та СЗОШ №59 безмежно вдячна всім небайдужим, хто долучився до наведення порядку, після пошкоджень боєвим знарядям, навчальних корпусів ліцею, школи та їх подвір'я. Дякуємо випускникам минулих років, батькам, вчителям, учням...

Щиро дякуємо за ваше співчуття та небайдужість.

Нажаль, наш ліцей потрапив під обстріли


Здоров'я всім!


До нас на подвір'я прилетіло...


Мабудь касетна ракета "смерч".

Дві касети впали біля флагштоку і п'ять по даху. Вибило 68 вікон. Пошкоджено склопакети, двері та дах.

Web-квест "Безпечний Інтернет"- 2022


8 лютого 2022 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

З цієї нагоди для учні 9-Б класу Миколаївського ліцею №2 з 14 по 18 лютого 2022 року вчитель інформатики Берковською Катериною Володимирівною провела веб-квест

Нові реквізити Попечительського фонду.


https://gymnasiya2.org.ua/blogi/popechitelskij-fond/3779-uvaga-novi-rekviziti.html

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови


День Соборності


Олімпіади 2021-22 н.р.