• photo_0
  • photo_1
  • photo_2
  • photo_3
  • photo_4

Миколаївська гімназія №2 та Миколаївська спеціалізована школа №59 з поглибленим вивченням іноземної мови вітають відвідувачів сайту і пропонують ознайомитися зі специфікою, напрямком і особливостями навчання в наших навчальних закладах.

Вітаємо переможців у Всеукраїнському марафоні...


Прес-центр кафедри суспільно-гуманітаних дисциплін повідомляє:

Вітаємо переможців у Всеукраїнському марафоні з української мови    ім. П. Яцика Катерну Усанову, Аліну Ткачук та їх вчителя            Купцову Валентину Володимиріну

 

 

Перемога у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді "Єдина Україна: історія соборницького поступу"


Вітаємо з

Перемогою у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді

"Єдина Україна: історія соборницького поступу"
учня 11Б класу

Марисєва Сергія,

який в умовах надзвичайно високої конкуренції,
серед 415 учасників,
набрав 93 бали і

посів Почесне ІІ місце! 

 

Перемога у Міжнародному конкурсі мистецтв «SPRING SYMPHONY»!


Бабаєва Нурель, учениця 5В класу нашої гімназії стала лауреатом ІІ ступеня у Міжнародному конкурсі мистецтв «SPRING SYMPHONY», який відбувся у Празі 01.04 - 03.04.2021 за підтримки Міністерства культури Чехії.

Вітаємо з перемогою!

Запрошуємо на навчання!


Вітаємо учнів - переможців VІ Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу "Ми - патріоти України"!


Прес-центр кафедри суспільно-гуманітаних дисциплін повідомляє:

 

1 місця ! 

 

Богуш О., Лаврушина Р., Науменко Д., Невську В. (учитель - Книга О.Ю.)

 

Дяченко І., Єрощева Д., Єрусалимську А., Романова В. (учитель - Шкабура Т.Л.)

Вітаємо учнів, які пройшли 4 етапи Всеукраїнського марафону ім. П.Яцика та отримали відзнаки:


Прес-центр кафедри суспільно-гуманітаних дисциплін повідомляє:

 

Бензар Г.І.: Часовенко О.

Книга О.Ю.: Карпенко М., Дєдова Н., Ігонін Є., Сергеєва Є.

Купцова В.В.: Авер'янова Л., Дяченко І., Усанова К., Ткачук А.

Маєнко Л.І.: Колесник А., Литвиненко Є.

Чернікова Н.В.: Падусенко М., Вознюк А.

Царлова І.В.: Ніколаєва К., Ісип Ю., Бойченко А.

Вітаємо переможців дистанційної олімпіади "На урок. Зима-21" з історії


Прес-центр кафедри суспільно-гуманітаних дисциплін

 

Учитель Раєвська О.В.:

Диплом І ст.: Коновалова Д. (5 кл), Стафікопуло С. (8 кл.)
Диплом ІІ ст.: Сенчина С. (8 кл.), Грасман К. (9 кл.)

***

Вітаємо переможців дистанційної олімпіади "На урок. Зима-21" з української мови й літератури


Прес-центр кафедри суспільно-гуманітаних дисциплін

 


Учитель Бензар Г.І. (8 кл):

Диплом І ст.: Грасман К.
Диплом ІІ ст.: Калташкіна О., Камінська М., Колчик В., Часовенко О., Онищенко І.
Диплом ІІІ ст.: Сенчина С., Кіреєв М.

***

Вітаємо переможців дистанційної олімпіади з української мови «Всеосвіта. Зима-21»


Прес-центр кафедри суспільно-гуманітаних дисциплін

 

Учитель Бензар Г.І. (8 кл.):

Диплом ІІІ ст.: Гільмутдінова Е.

***

Учитель Гончаренко Г.О. (7,10 кл.):

Диплом І ст.: Макаронова Р., Ісип М.
Диплом ІІ ст.: Самофалова М., Черненко В., Сушков П., Губарев М.
Диплом ІІІ ступеня: Кассоліно К., Парницький А., Кравченко Я., Карадима А., Палькевич А., Плічко М., Юлевич С.

***